Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Old School de vanzare (https://forum.4tuning.ro/645-masini-old-school-vanzare.html)
-   -   Cumpar Volga (https://forum.4tuning.ro/645-masini-old-school-vanzare/297109-cumpar-volga.html)

andrei_dent 05-01-12 19:24

Cumpar Volga
 
Cumpar Volga M21, preferabil pe benzina, dar merge si cu motor diesel, inmatriculata sau cu posibilitatea de inmatriculare...Deci daca aveti sau stiti de vreo-una...

cata_golf 05-01-12 21:32

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by andrei_dent (Post 4809678)
Cumpar Volga M21, preferabil pe benzina, dar merge si cu motor diesel, inmatriculata sau cu posibilitatea de inmatriculare...Deci daca aveti sau stiti de vreo-una...

2 volga M21 le gasesti in localitatea Hartop,care se afla la iesirea din Falticeni spre Dolhasca.Stiui ca una din ele este inmatriculata si se circula cu ea..de cealalta nu stiu nimic.ce acte are la ea..etc.

andrei_dent 12-01-12 22:08

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by cata_golf (Post 4809953)
2 volga M21 le gasesti in localitatea Hartop,care se afla la iesirea din Falticeni spre Dolhasca.Stiui ca una din ele este inmatriculata si se circula cu ea..de cealalta nu stiu nimic.ce acte are la ea..etc.


Inca nu am reusit sa dau de ele, ca pana am ajuns acolo s-a facut intuneric...
asa ca pana data viitoare...

inca valabil

cata_golf 12-01-12 22:09

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by andrei_dent (Post 4823717)
Inca nu am reusit sa dau de ele, ca pana am ajuns acolo s-a facut intuneric...
asa ca pana data viitoare...

inca valabil

ok..intreaba lumea din sat..ca stie multa lume de ele.

andrei_dent 12-01-12 23:09

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by cata_golf (Post 4823718)
ok..intreaba lumea din sat..ca stie multa lume de ele.

Parca intrasera toti in pamant...erau numai copii pe strada. Unde e un betiv atunci cand ai nevoie? :)

cata_golf 13-01-12 09:25

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by andrei_dent (Post 4823866)
Parca intrasera toti in pamant...erau numai copii pe strada. Unde e un betiv atunci cand ai nevoie? :)

si asta e adevarat..sper sa le gasesti..chiar daca nu v-a vrea proprietarul sa le vanda...poate iti da un pont unde sa gasesti alta ...

calinflorin 30-01-12 18:39

Re: Cumpar Volga
 
1 Attachment(s)
Buna ziua,
Am o Volga de vanzare.Calin-0723259822

calin_vol 02-02-12 09:56

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by andrei_dent (Post 4809678)
Cumpar Volga M21, preferabil pe benzina, dar merge si cu motor diesel, inmatriculata sau cu posibilitatea de inmatriculare...Deci daca aveti sau stiti de vreo-una...

VOLGA-M21 de vanzare ,culoare neagru,an fabricatie 1968,caroserie foarte buna,inmatriculata cu nr.din foto (IF 68 VOL ),motor ARO diesel in functiune(are si motorul original pe benzina ) .
Tel: 0723259822-Calin
http://forumcnp.tubefun4.com/images/volga1.jpg
http://forumcnp.tubefun4.com/images/volga2.jpg
http://forumcnp.tubefun4.com/images/volga3.jpg

titina 10-02-12 15:00

Re: Cumpar Volga
 
cati banuti?

pasbogdan 07-03-12 20:54

Re: Cumpar Volga
 
Chiar asa..cati bani?

andrei_dent 07-03-12 22:31

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by pasbogdan (Post 4919931)
Chiar asa..cati bani?

Acceptabil...2500

daman 12-03-12 19:34

Re: Cumpar Volga
 
ron ?

andrei_dent 12-03-12 19:51

Re: Cumpar Volga
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 4928379)
ron ?

Sa nu exageram:-)


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning