Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Eroare instalare Yahoo Messenger (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/296318-eroare-instalare-yahoo-messenger.html)

CoCoBistrocel 30-12-11 20:38

Eroare instalare Yahoo Messenger
 
1 Attachment(s)
Salut am o problema cand instalez Yahoo Messenger 11.5! Imi da o eroare nu stiu din ce cauza ...Doar am instalat Windows-ul..

RIcKO 30-12-11 20:53

Re: Eroare instalare Yahoo Messenger
 
Quote:

Originally Posted by CoCoBistrocel (Post 4801349)
Salut am o problema cand instalez Yahoo Messenger 11.5! Imi da o eroare nu stiu din ce cauza ...Doar am instalat Windows-ul..

La fel am patit si eu aseara , imediat dupa ce am instalat windowsul , mie imi da alta eroare ,nu gaseste nu stiu ce fisier , desi e downloadat de pe pagina yahoo, ii dau ok si merge in continuare iar la final mai lipsesc 2 liniute sa fie complet si de acolo nu mai merge ,,,am asteptat o jumatate de ora si tot la fel face

Mustang 05-01-12 09:37

Re: Eroare instalare Yahoo Messenger
 
Intrati in Control Panel la USER ACCOUNTS, puneti-va UAC-ul pe off, dezinstalati ce a apucat sa mai instaleze yahoo-ul si incercati sa rulati installerul ca administratori.

Daca nu merge nici asa, cautati offline installer pe net si va merge mai mult ca sigur.


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning