Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Ericsson T20e Perfect Functional .. Pentru colectionari (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/295955-vand-ericsson-t20e-perfect-functional-colectionari.html)

Dany_1987 27-12-11 22:30

Vand Ericsson T20e Perfect Functional .. Pentru colectionari
 
2 Attachment(s)
Vand sau schimb Ericsson t20e cu clapa , perfect functional in toate retelele , aspect 10/10 , fara incarcator , telefon pentru colectionari ... pretul telefonului este de 50 de lei sau schimb cu alt telefon ... contact .. 0762.406.389 sau pe forum

Dany_1987 30-12-11 22:41

Re: Vand Ericsson T20e Perfect Functional .. Pentru colectionari
 
Pretul scade la 40 de lei FIX ...

Dany_1987 03-01-12 00:26

Re: Vand Ericsson T20e Perfect Functional .. Pentru colectionari
 
SuS .... 30 de lei PRET FIX URGENT

Dany_1987 07-01-12 01:39

Re: Vand Ericsson T20e Perfect Functional .. Pentru colectionari
 
Sa Vandut ... se poate inchide , Multumesc 4tuning


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning