Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand set schi Blizzard! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/295894-vand-set-schi-blizzard.html)

simy_smq 27-12-11 12:51

Vand set schi Blizzard!
 
6 Attachment(s)
Vand schiuri+clapari+bete made in Austria la pretul de 250 lei sunt in stare buna in poze sunt putin murdare trebuie data o spalare si sunt k noi nu sunt rupte nu au defecte sunt de gasit la nr de tel.0720762849.

p_vio46 28-12-11 08:02

Re: Vand set schi Blizzard!
 
salut ce marime sunt, multumesc anticipat

simy_smq 28-12-11 12:57

Re: Vand set schi Blizzard!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by p_vio46 (Post 4797456)
salut ce marime sunt, multumesc anticipat

Salut am facut 1 poza cu claparii sa vezi ce scrie pe ei:) dak esti int putem sa negociem pretul!

p_vio46 29-12-11 08:04

Re: Vand set schi Blizzard!
 
salut, din pacatedin ce stiu marimea 28 - 28,5 este echivalentul pentru marimea 43-44 la bocanci/ghete, si este mare de mine , mie imitrebuie 41-41,5. Multumesc oricum pentru edificare, daca ar fi fost mai mici eram foarte interesat

simy_smq 29-12-11 09:13

Re: Vand set schi Blizzard!
 
Am inteles, totusi poate ai timp sa vii sa facem o proba, poate ai noroc:)

simy_smq 30-12-11 16:42

Re: Vand set schi Blizzard!
 
Pana maine seara scad pretul la 150 ron!!! urgent

simy_smq 06-01-12 18:38

Re: Vand set schi Blizzard!
 
100 lei pentru Bucuresti urgent!

simy_smq 24-02-12 18:36

Re: Vand set schi Blizzard!
 
up! e destula zapada pentru ele acum.


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning