![]() |
Vand set schi Blizzard!
6 Attachment(s)
Vand schiuri+clapari+bete made in Austria la pretul de 250 lei sunt in stare buna in poze sunt putin murdare trebuie data o spalare si sunt k noi nu sunt rupte nu au defecte sunt de gasit la nr de tel.0720762849.
|
Re: Vand set schi Blizzard!
salut ce marime sunt, multumesc anticipat
|
Re: Vand set schi Blizzard!
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand set schi Blizzard!
salut, din pacatedin ce stiu marimea 28 - 28,5 este echivalentul pentru marimea 43-44 la bocanci/ghete, si este mare de mine , mie imitrebuie 41-41,5. Multumesc oricum pentru edificare, daca ar fi fost mai mici eram foarte interesat
|
Re: Vand set schi Blizzard!
Am inteles, totusi poate ai timp sa vii sa facem o proba, poate ai noroc:)
|
Re: Vand set schi Blizzard!
Pana maine seara scad pretul la 150 ron!!! urgent
|
Re: Vand set schi Blizzard!
100 lei pentru Bucuresti urgent!
|
Re: Vand set schi Blizzard!
up! e destula zapada pentru ele acum.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:26. |
- Copyright 2026 4Tuning