Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Format ideal (ex. avi) video pt. dvd auto (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/295864-format-ideal-ex-avi-video-pt-dvd-auto.html)

AccentAMR 27-12-11 10:18

Format ideal (ex. avi) video pt. dvd auto
 
Am si eu o rugaminte.

Am de un an o unitate multimedia auto 1 DIN (care reda Dvix)si am port USB, si nu reusesc sa gasesc un format ideal pentru a reda videoclipuri sau filme (ex. avi, mpeg etc.) de pe sitk. In general apar frame-uri. Acest lucru nu se intampal daca bag CD-uri, indiferent de calitate (merge si calitate f. buna fara problema).

Ma pote ajuta cineva sa-mi zica si mie ce format folosesc la redarea videclipurilor sau filmelor de pe stik, si care sa merga "snur" (bine). Sau daca exista un program special de convertit pt. DVD-uri auto un link sau o denumire pt. a cauta acest program pe internet.

Multumesc anticipat.

julaikos 30-12-11 15:53

Re: Format ideal (ex. avi) video pt. dvd auto
 
Cred ca problema ta in redarea filmelor de pe stick nu e formatul filmelor ci viteza de transfer mica a stickului/portului usb...


All times are GMT +2. The time now is 08:19.

- Copyright 2026 4Tuning