Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [vand] nokia 5230 navi (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/294744-vand-nokia-5230-navi.html)

B-53-SDP 17-12-11 20:42

[vand] nokia 5230 navi
 
6 Attachment(s)
Vand telefon NOKIA 5230 NAVI.

Telefonul a fost luat pe data de 29.12.2010 de la Vodafone.

Telefonul se vinde cu totate accesoriile cu care a venit in cutie :

- 3 capace;
- incarcator;
- casti;
- suport parbriz;
- manual utilizare;
- card memorie 2 GB.

Telefonul mai are garantie pana la data de 29.12.2012.

Ca bonus in pachet sa mai da o husa de silicon pentru el si o cartela Vodafone cu numar neactivata sigilata.

Pret: 350 Ron.

Sonny™ 19-12-11 12:56

Re: [vand] nokia 5230 navi
 
Quote:

Originally Posted by B-53-SDP (Post 4783039)
Vand telefon NOKIA 5230 NAVI.

Telefonul a fost luat pe data de 29.12.2010 de la Vodafone.

Telefonul se vinde cu totate accesoriile cu care a venit in cutie :

- 3 capace;
- incarcator;
- casti;
- suport parbriz;
- manual utilizare;
- card memorie 2 GB.

Telefonul mai are garantie pana la data de 29.12.2012.

Ca bonus in pachet sa mai da o husa de silicon pentru el si o cartela Vodafone cu numar neactivata sigilata.

Pret: 350 Ron.

telefonul meu plus o diferenta?

B-53-SDP 19-12-11 18:07

Re: [vand] nokia 5230 navi
 
Salut !

Imi pare rau dar nu ma intereseaza schimburi.

UP !

B-53-SDP 21-12-11 22:00

Re: [vand] nokia 5230 navi
 
Vandut !

Se poate inchide .

Multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning