Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/294592-poll-alegere-baza-concurs-sarbatori.html)

Ca$$ 16-12-11 20:21

Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
28 Attachment(s)
Atunci cand alegeti masina, va rog sa aveti in vedere atat calitatea imaginii cat si rezolutia acesteia!!!

Ca$$ 16-12-11 21:50

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
atunci cand votati masina, sa va ganditi si daca pe ea se pot face mai multe stiluri de tuning...

Gutuie 16-12-11 22:15

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
Va salut! Cass ai dreptate, sunt multe masini care imi indisplac.. eu am postat acel Golf Mk1 si imi sustin ideea ca ar fi demn de un battle. Rezolutia este foarte buna, pozitia de asemenea, se pot aplica asupra ei numeroase stiluri, gen: Euro,Clean,Rat,Cult,Stance...etc!

Numai bine!

Manson 17-12-11 17:48

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
idem gutuie ... f buna baza

Geox` 17-12-11 17:56

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
pierdere de timp ... :lol: hai alegeti odata baza

Ca$$ 17-12-11 18:00

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
ramane golful? sa ii dam drumu mai repede?

Geox` 17-12-11 18:08

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
deacord8)goo

Ca$$ 17-12-11 18:21

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
deci ramane asta...

acum...manson...hot rod

Gorby 17-12-11 19:08

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
Rat si stance au mai fost.

al3xxxxx 17-12-11 19:24

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
Mai, eu nu am inteles ,parca faceam si un concurs unde sa venim cu masini tunate cu bg-uri si accesorii de iarna ,nu? Sau macar sa se faca intr-un alt concurs

no limits design 17-12-11 19:58

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
Deci.In primul rand nu prea sunt fan golf but anyway merge.Si in al doilea rand eu nu inteleg o chestie.Daca de exemplu o sa fie 20 de concurenti fiecare din astia 20 o sa trebuiasca sa spuna la ceilalti 19 ce sa faca? Sau care cui ii spune ce stil sa foloseasca? Nu ar fi mai bine sa faca fiecare ce vrea? La urma urmei e doar un battle amical si de fapt toate battle-urile care au fost pe forum au fost amicale ca nu s-a castigat niciodata nimic din asta si nu o sa demonstreze un battle capacitatea unuia dintre noi in a face design, vt spunetii cum vreti ci doar demonstreaza faptul ca la masina respectiva a fost mai inspirat sau a facut ceva mai pe placul publicului.Anyway faceti cum vreti, eu fac asta din pasiune si nu ma intereseaza care sunt conditiile.Asa ca daca pana la urma trebuie sa se aleaga stilul spuneti-mi si mie ce stil sa folosesc ca mie dor de photoshop.

Manson 17-12-11 20:07

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
nld...eu iti zic tie sa faci .... concept dar la baza sa mai aibe elemente de golf...te descurci de minune asa ca go for it

lovenady 17-12-11 20:57

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
cam are dreptate nospeedlimit ,ar trb sa fie tema generala :craciunul ca daia suntem in decembrie ,dar daca sa ales asa ,mergem asa si as dori sami dati stylu de tuning . :rolleyes2

Geox` 17-12-11 22:43

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
si mie cine imi da tema:))?

Gutuie 17-12-11 23:01

Re: Poll || Alegere baza CONCURS SARBATORI
 
Hai sa ne gandim un pic totusi... Titlul topicului este "CONCURS SARBATORI" asta inseamna ca o sa ne alegem fiecare ce stil dorim, dar sa nu ne abatem de la ruta (adica de la tema cu sarbatoarea)... intelege careva ce am vrut sa spun? :lol:

Tema este legata de aceasta sarbatoare iar stilul pe care il abordam este cel care ne caracterizeaza.


All times are GMT +2. The time now is 09:21.

- Copyright 2024 4Tuning