![]() |
mana de la mana ca sa vina mosou
ca aproape in fiecare an, propun sa ne facem curatenie prin dulapuri si tot ce e in plus, demodat, sau ne-au ramas mici, sau mai mari in loc sa le aruncati, le pune-ti intr-o punga si le ducem la casele de copii
daca ne miscam repede poate facem de o masina ce spune-ti ? eu am deja cateva pungi pregatite pt donatii las nr meu de telefon pt cei ce sunt noi pe acest forum 0743.731.789 cata pute-ti sa ma sunati si sa ne intalnim intr-un loc comun ca sa mi le dati daca nu aveti timp sa merge-ti personal sa le pretati sa-i dam biceee !! |
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
am pregatit si eu ceva...te-am sunat si nu ai raspuns...daca poti cand ai timp sa ma suni sau sa dai un semn sa vedem cum facem sa ti le dau...
|
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
am vorbit si eu acolo unde ti-am spus aseara, aduna pachetele si ne vedem
|
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
nu pot sa cred ca din atatia forumisisti pe cluj, ne-am strans doar 4 prs...
rusine.. !! |
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
Donez un brad natural.
Are aprox 2m si ceva, e decent, nu e de lux dar nici urat. Il dau cu placere oricui nu are inca un brad. Se poate ridica din marasti. |
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
ce se mai aude? pacat ca eu acuma vad postul. Cred ca ar fi mult mai multi care ar dona dar nu il vede nimeni aici.
|
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
asa-i omul, cand are nu-i pasa de restul !
|
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
pai eu cred ca postul asta nu la prea vazut lumea de aceea, dar acuma se mai fac donatii? Pentru cine se doneaza?
|
Re: mana de la mana ca sa vina mosou
da donatii se mai fac !!
donatiile merg toate la diferite scoli sau asociatii de copii eu am dus o tura, dar in continuare preiau donatiile si le duc cand se strang mai multe ma suna-ti si ne vedem intr-un punct centric si le preiau |
| All times are GMT +2. The time now is 13:42. |
- Copyright 2026 4Tuning