Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   mana de la mana ca sa vina mosou (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/294256-mana-mana-vina-mosou.html)

Fixius 14-12-11 18:19

mana de la mana ca sa vina mosou
 
ca aproape in fiecare an, propun sa ne facem curatenie prin dulapuri si tot ce e in plus, demodat, sau ne-au ramas mici, sau mai mari in loc sa le aruncati, le pune-ti intr-o punga si le ducem la casele de copii


daca ne miscam repede poate facem de o masina


ce spune-ti ?


eu am deja cateva pungi pregatite



pt donatii las nr meu de telefon pt cei ce sunt noi pe acest forum

0743.731.789 cata

pute-ti sa ma sunati si sa ne intalnim intr-un loc comun ca sa mi le dati daca nu aveti timp sa merge-ti personal sa le pretati


sa-i dam biceee !!

Flaviu-Daniel 19-12-11 16:11

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
am pregatit si eu ceva...te-am sunat si nu ai raspuns...daca poti cand ai timp sa ma suni sau sa dai un semn sa vedem cum facem sa ti le dau...

werwceul 20-12-11 19:23

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
am vorbit si eu acolo unde ti-am spus aseara, aduna pachetele si ne vedem

Fixius 22-12-11 06:54

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
nu pot sa cred ca din atatia forumisisti pe cluj, ne-am strans doar 4 prs...

rusine.. !!

elnino 24-12-11 22:12

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
Donez un brad natural.
Are aprox 2m si ceva, e decent, nu e de lux dar nici urat. Il dau cu placere oricui nu are inca un brad. Se poate ridica din marasti.

sipunebunu 25-12-11 14:17

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
ce se mai aude? pacat ca eu acuma vad postul. Cred ca ar fi mult mai multi care ar dona dar nu il vede nimeni aici.

werwceul 25-12-11 14:19

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
asa-i omul, cand are nu-i pasa de restul !

sipunebunu 25-12-11 14:21

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
pai eu cred ca postul asta nu la prea vazut lumea de aceea, dar acuma se mai fac donatii? Pentru cine se doneaza?

Fixius 25-12-11 21:41

Re: mana de la mana ca sa vina mosou
 
da donatii se mai fac !!

donatiile merg toate la diferite scoli sau asociatii de copii

eu am dus o tura, dar in continuare preiau donatiile si le duc cand se strang mai multe
ma suna-ti si ne vedem intr-un punct centric si le preiau


All times are GMT +2. The time now is 13:42.

- Copyright 2026 4Tuning