![]() |
din nou despre inchiriere masini sport
Salutare, vechiul thread a fost inchis, stie cineva ceva de firma asta PHP din Cluj, se pare ca au un Boxster la un pret (relativ) decent la inchiriat:
http://www.phprentacar.ro/inchirieri...er/105/ro.html Merci anticipat pentru orice informatii pertinente (planuiesc un raid scurt prin Romania vara 2012) numai bine, |
Re: din nou despre inchiriere masini sport
Puteti inchiria un BMW 320 de la AutoStil.NET . Super masina, model 2011. http://www.autostil.net/masini-de-in...-320d_pg_0.htm
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning