Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   din nou despre inchiriere masini sport (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/293648-inchiriere-masini-sport.html)

993turbo 11-12-11 04:49

din nou despre inchiriere masini sport
 
Salutare, vechiul thread a fost inchis, stie cineva ceva de firma asta PHP din Cluj, se pare ca au un Boxster la un pret (relativ) decent la inchiriat:
http://www.phprentacar.ro/inchirieri...er/105/ro.html
Merci anticipat pentru orice informatii pertinente (planuiesc un raid scurt prin Romania vara 2012)
numai bine,

cosminneagu 21-08-12 21:20

Re: din nou despre inchiriere masini sport
 
Puteti inchiria un BMW 320 de la AutoStil.NET . Super masina, model 2011. http://www.autostil.net/masini-de-in...-320d_pg_0.htm


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning