Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand nokia 3230 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/29294-vand-nokia-3230-a.html)

B-13-FFA 17-12-06 13:13

vand nokia 3230
 
telefonul este in stare buna....are toate accesoriile mai putin incarcatorul care l-am uitat la munte acum o sapt :P.........culoare bleumarin card 32mb....pret avantajos.....tel : 0727335101 sau im: vaju_de_taz

Adi_UZI 18-12-06 00:08

Re: vand nokia 3230
 
cat e frate

B-13-FFA 18-12-06 23:37

Re: vand nokia 3230
 
420 ron negociabil....am facut rost si de incarcator si am si cablu de date

B-13-FFA 20-12-06 11:36

Re: vand nokia 3230
 
up.....!!!!!!!!

B-13-FFA 21-12-06 11:18

Re: vand nokia 3230
 
update pret...... 350 ron nenegociabil urgent!!!!!

Andrey` 22-12-06 23:11

Re: vand nokia 3230
 
iti dau eu 300 ron...ca sunt de la tine din oaste ;))

preparatu 27-12-06 17:19

Re: vand nokia 3230
 
daca-l mai ai si arata bine suna-ma la 0721357101

Andrey` 28-12-06 01:21

Re: vand nokia 3230
 
s`a vandut :|


All times are GMT +2. The time now is 22:54.

- Copyright 2026 4Tuning