Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   O Parere sau un sfat? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/291301-parere-sfat.html)

m1n1maL 28-11-11 15:12

O Parere sau un sfat?
 
1 Attachment(s)
Am un e36 coupe si as vrea sa fac si eu la portbagaj aceasta schimbare din poza...de a elimina butonu si suportu si de a face din fibra exact can poza ..........asta nar fi greu ,problema vine urmatoarea....Unde pot gasi eu un sistem sa deschid din masina portbagaju..Oparere sau un sfat mar ajuta multumesc

Lymbutza 29-11-11 10:59

Re: O Parere sau un sfat?
 
sincer vorbind , din punctul meu de vedere arata fix ca un cur .


Daca vrei neaparat sa faci ceva incearca sa faci portbagajul clean ( nici ala nu e prea stralucit dar mai bine ca asta ) !


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning