![]() |
O Parere sau un sfat?
1 Attachment(s)
Am un e36 coupe si as vrea sa fac si eu la portbagaj aceasta schimbare din poza...de a elimina butonu si suportu si de a face din fibra exact can poza ..........asta nar fi greu ,problema vine urmatoarea....Unde pot gasi eu un sistem sa deschid din masina portbagaju..Oparere sau un sfat mar ajuta multumesc
|
Re: O Parere sau un sfat?
sincer vorbind , din punctul meu de vedere arata fix ca un cur .
Daca vrei neaparat sa faci ceva incearca sa faci portbagajul clean ( nici ala nu e prea stralucit dar mai bine ca asta ) ! |
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning