![]() |
Acte bmw e36 austria
Imi poate spune cineva ce acte trebuie sa ai la o masina cu numere valabile de austria! Pentru caam un bmw e36 si am cartea si talonul Teill2 parca si imi tot spune un prieten ca am luat teapa cu ea ca ar mai trebui inca un talon sau ceva de genul! Va rog cine are idee daca ma poate ajuta!
|
Re: Acte bmw e36 austria
|
Re: Acte bmw e36 austria
Pai aia e problema ca m am uitat si eu pe site-ul asta , dar treaba e ca am fost sa o inmatriculez pe Bg si aia mi au zis la fel, fara TEILL1 nu pot sa mi inmatriculeze masina, am talonul ala galben si cartea.....
|
Re: Acte bmw e36 austria
M-ai departe nu mai stiu !
|
Re: Acte bmw e36 austria
eu sint din austria. si am si bmw. deci si eu tot talonu ala galben il am si cartea masinii. typenschein si zulassungsbescheinigung. in rest nu stiu ce ar trebui sa mai ai
|
Re: Acte bmw e36 austria
Quote:
|
Re: Acte bmw e36 austria
Quote:
|
Re: Acte bmw e36 austria
e bine de voi ca le aveti!! e naspa de mine ca am doar unu si ala e fals....:cry::cry: si nu stiu ce sa fac ca ala nici nu mai raspunde la telefon.... abia maine ma duc sa i fac reclamatie la politie:twisted::twisted::twisted::evil:
|
Re: Acte bmw e36 austria
Quote:
|
Re: Acte bmw e36 austria
Quote:
|
Re: Acte bmw e36 austria
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:48. |
- Copyright 2026 4Tuning