![]() |
Vand xBox 360 [modat]
Vand xbox 360[modat] , un joystick + 20 jocuri !
Din cate am inteles are o problema de racire, se poate repara, dar nu am timp sa ma ocup....Un pret de pornire ar fi 600LEI |
Re: Vand xBox 360 [modat]
UP !!!
|
Re: Vand xBox 360 [modat]
UPPP!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:42. |
- Copyright 2026 4Tuning