Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 3310 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2908-vand-nokia-3310-a.html)

MMihai 11-12-04 11:05

Vand Nokia 3310
 
Vand una bucata nokia 3310 nezgariat.. codat in connex dar il puteti decoda. telefonul a fost tinut in husa. carcasa este pe albastru. pret 1,3 mil tel 0742210351

MMihai 13-12-04 20:42

1.100.000 asa de dragul negocierii :) nu mai putin .. asta e ultimul pret

MMihai 16-12-04 17:00

vandut! se poate inchide topicul


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning