Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   TNT Tuning Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/290758-tnt-tuning-bucuresti.html)

danet 25-11-11 22:36

TNT Tuning Bucuresti
 
10 Attachment(s)
De peste 7ani pe piata, si cu sute de lucrari realizate, TNT TUNING va sta la dispozitie cu urmatoarele :
-body kit-uri
-spoilere
-praguri
-prize de aer
-modificari custom
-eleroane
-incinte acustice
-evazari roti
-repatatii aferente
Dispunem si de servicii de vopsitorie, tinichigerie .
Pentru mai multe delatii si informatii :
WWW.TNTTUNING.RO
contact@tnttuning.ro
0723.921.102 / 0726 143.585
Pentru inceput, va prezentam cateva din multele noastre lucrarile realizate, urmand ca pe parcurs sa postam si altele.

danet 04-12-11 20:04

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
10 Attachment(s)
Sectiunea: Bad ''boaye'' ,CSL-uri , si Clean Look (bandouri, clante, sigle ...)

danet 04-12-11 20:45

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
6 Attachment(s)
Bmw E46 325i , transformat in M3 :aripi fata M integral din fibra,cu tot ce inseamna prinderi la ele , aripi spate(cu modif.la usita de la rezervor) ,power dome capota , eleron Csl, difuzor spate si praguri .

kathalin 04-12-11 20:51

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Salut, un pret pentru bara fata de e60 replica rieger?

danet 05-12-11 11:41

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 4759024)
Salut, un pret pentru bara fata de e60 replica rieger?

Salut bara fata E 60 Rieger costa 1200 lei , in pret este inclus ;montajul bari , suport pdc ,rame proiectoare ,piesa este pregatita pentru vopsit .
Si mai avem si kit -ul M5 din plastic original Bmw nu ( China sau Turcia) a fost dat jos de pe masina si inlocuit cu ceva Custom ,o sa punem si pozele curand cu noua lucrare . Pret pe kit 2900 lei ( bara fata este completa echipata rama proiectoare , grila,tubulatura aer frana ) .
O zi buna echipa TNT Tuning .

kathalin 05-12-11 19:03

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by danet (Post 4760034)
Salut bara fata E 60 Rieger costa 1200 lei , in pret este inclus ;montajul bari , suport pdc ,rame proiectoare ,piesa este pregatita pentru vopsit .
Si mai avem si kit -ul M5 din plastic original Bmw nu ( China sau Turcia) a fost dat jos de pe masina si inlocuit cu ceva Custom ,o sa punem si pozele curand cu noua lucrare . Pret pe kit 2900 lei ( bara fata este completa echipata rama proiectoare , grila,tubulatura aer frana ) .
O zi buna echipa TNT Tuning .

Multumesc pentru raspuns,mi-am luat intre timp bara fata e m pachet.In schimb iti trimit un pm.
Bafta la vanzare !!!

danet 05-12-11 22:11

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 4760797)
Multumesc pentru raspuns,mi-am luat intre timp bara fata e m pachet.In schimb iti trimit un pm.
Bafta la vanzare !!!

Ok Multumesc Mult .

B 37 GPC 06-12-11 09:53

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
salut!!!
vreau si eu pentru opel vectra A spoilar fata,spate praguri
poze daca ai modele si pret
multumesc!!!

danet 06-12-11 20:53

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by B 37 GPC (Post 4761790)
salut!!!
vreau si eu pentru opel vectra A spoilar fata,spate praguri
poze daca ai modele si pret
multumesc!!!

Salutare avem in jur de 4-5 modele de body kit-uri pentru Vectra A
Pret-ul unui body kit este de 1600 lei ,in pret intra montajul pieselor ,piesele vin pregatite pentru vopsit .
O seara buna echipa TNT Tuning

Eugen_TL 06-12-11 20:56

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Ai ceva pt megane 2?

danet 07-12-11 13:44

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4763154)
Ai ceva pt megane 2?

Salut avem ce te intereseaza exact?

Eugen_TL 07-12-11 15:53

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Pai daca poti, pune poze cu tot ce ai pt megane 2 hatchback. Si daca vad ceva pe gustul meu vorbim. In principiu bara fata/spate/praguri ca atlceva n-as avea ceva, eleron am.

danet 07-12-11 22:08

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4764600)
Pai daca poti, pune poze cu tot ce ai pt megane 2 hatchback. Si daca vad ceva pe gustul meu vorbim. In principiu bara fata/spate/praguri ca atlceva n-as avea ceva, eleron am.

Cel mai bine ar fi sa vi la noi la atelier, si vezi live spoilere/praguri .Seara buna .

Eugen_TL 08-12-11 00:06

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Ok, scz de deranj. Vazand poze cu lucrarile tale aici, am zis ca poti pune poze si cu niste meganeuri facute de tine(cu siguranta faci poze la lucrari). Daca imi placea ceva bateam drumul, altfel nu merita sa vin, sa vad, sa nu-mi placa si sa plec. :) Seara buna, dar asa nu-ti faci clienti.

danet 08-12-11 12:23

Re: TNT TUNING BUCURESTI
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4765806)
Ok, scz de deranj. Vazand poze cu lucrarile tale aici, am zis ca poti pune poze si cu niste meganeuri facute de tine(cu siguranta faci poze la lucrari). Daca imi placea ceva bateam drumul, altfel nu merita sa vin, sa vad, sa nu-mi placa si sa plec. :) Seara buna, dar asa nu-ti faci clienti.

Nu am lucrat pana acum nici un megan la atelier te-am chemat sa vedem ce modele de spoilere putem adapta pentru megan ,pentru ca avem multe modele de body kit-uri si nu am ce poze sa iti trimit ,pentru lucrari realizate de noi si modele de body kit-uri te poti uita la noi pe site . Cand se incepe un proiect tuning asa se procedeaza se vine la atelier sa vedem despre ce este vorba sa stabilim proiectul nu sa iti arat poze pe net ca sa ne aflam si noi in treaba ca nu avem ce face acasa si hai sa vedem si noi poze cu ce a-si face la masina .
Si clienti ,avem slava domnului vei vedea prin postari de noi lucrari


All times are GMT +2. The time now is 17:38.

- Copyright 2024 4Tuning