Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N900 IMPECABIL !!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/290352-vand-nokia-n900-impecabil.html)

Ernest 23-11-11 18:12

Vand Nokia N900 IMPECABIL !!!
 
2 Attachment(s)
cum spune si titlul vand nokia n900 impecabil. are folie din prima zi de cand a fost cumparat si este impecabil si tehnic si estetic, fiind tinut doar in husa.

Am la el pachetul complet cu cutie,casti ,cabluri de iesire tv, incarcator de masina incarcator de acasa cablu de date si husa special dedicata Nokia N900 .

Pretul este 800 lei.

Pt detalii : 0761 142 200

sau [email protected]

PS pozele sunt reale

Ernest 24-11-11 19:09

Re: Vand Nokia N900 IMPECABIL !!!
 
UPPP :D :D

Ernest 28-11-11 22:29

Re: Vand Nokia N900 IMPECABIL !!!
 
uppppp 750 lei

Ernest 08-12-11 19:26

Re: Vand Nokia N900 IMPECABIL !!!
 
uuuppppppppp

Ernest 12-12-11 16:27

Re: Vand Nokia N900 IMPECABIL !!!
 
uupp 700 lei


All times are GMT +2. The time now is 21:01.

- Copyright 2026 4Tuning