Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Garaj pentru inchiriat!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/290210-garaj-inchiriat.html)

xxxxx 22-11-11 22:42

Garaj pentru inchiriat!!
 
Ofer garaj spre inchiriere in zona colentina dotat cu rampa.
Contact:0764111728
Ym:mercedes_benz_560.

RoByNeT 23-11-11 12:40

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
Pune si tu cateva poze, detalii, suprafata, cum e intrarea, pret etc.

daman 25-11-11 11:42

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
ce pret?

xxxxx 29-12-11 12:24

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
Salut.
Intrarea este din strada,are rampa,usa glisanta electrica,suprafata este nu o stiu exact,stiu ca intra 4 masini si ramane loc pentru lucrat la 2 masini..pretul este 400E/luna.Nr de tel sa schimbat numai este valabil cel din anunt,pt detali sunati aici:0212404208

Santon 16-11-12 10:38

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
Scuza-mi curiozitate, inchiriezi garaj sau apartament?

Mersi.

xxxxx 16-11-12 10:40

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
Garaj...ce te duce cu gandul la apartament?

myky99 16-11-12 12:09

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
poate pretul enorm de mare? :))

xxxxx 16-11-12 13:17

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
A mai fost de 3 ori inchiriat pana acum cu aceasi suma.

RoByNeT 16-11-12 13:43

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
Ca sa nu mai existe alte discutii lasa cateva poze cu garajul care sa confirme suma ceruta. Si e toata lumea fericita.

xxxxx 16-11-12 13:46

Re: Garaj pentru inchiriat!!
 
Nu am cu ce sa fac momentan poze,dar vor aparea cat de curand.Nu stiu de ce apar discuti,nu am obligat pe nimeni sa-mi plateasca suma aceasta,eu am pus un anunt,cui ii convine ma contacteaza,cine nu,cauta in alta parte cu alt pret.


All times are GMT +2. The time now is 07:06.

- Copyright 2026 4Tuning