Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii (https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-ro-noutati-sugestii-reclamatii.html)
-   -   Probleme, sugestii şi reclamaţii (https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-ro-noutati-sugestii-reclamatii/289839-probleme-sugestii-reclamatii.html)

ZoliaT 21-11-11 10:13

Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Pentru problemele pe care le īntāmpinaţi pe secţiuni discutaţi cu moderatorii zonei respective.

Pentru jignirile şi abuzurile moderatorilor, adresaţi-vă supermoderatorilor sau direct lui aleks, īn calitate de supervizor 4tuning.

Pentru orice alte probleme, sugestii sau nelămuriri postaţi aici şi veţi primi un răspuns īn cel mai scurt timp.

91-GRS 04-12-11 03:41

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Aici off topicul e in floare, se vorbeste de gramatica, gratare, vinuri, brutarii si ori ce inafara de subiectul topicului.
Ar fi frumos sa mai curete un moderator din posturile off topic.
https://forum.4tuning.ro/85-arad/3780...ml#post4757463

maverick1508 08-12-11 18:17

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Buna seara,
Sper ca am postat bine, am o intrebare/sugestie. E posibil ca pe zonele comerciale (bazar auto, talcioc etc.) singura varianta posibila de postare sa fie printr-un font standard, dimensiune litere standard, bold, italic si atat ? Sunt destui care scriu anunturile cu litere de juma de pagina si pe care le mai fac si verzi, rosii etc., cu caps, stelute si alte cele de-ti rup ochii si pierzi timpul aiurea pentru ca te intereseaza dar nu poti sa-l citesti. Pe de alta parte vanzatorul pierde clienti, dar chiar nu ma intereseaza aspectul asta, bafta lui! Sau un formular standard de vanzare cum e pe CG.

squid 04-01-12 08:05

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Faceti ceva va rog cu reclama la Golden Brau ca acopera toata partea dreapta si e foarte greu sa accesez mesajele.

Flo_Vre 05-01-12 10:03

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Bine zis !

maverick1508 05-01-12 13:57

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Quote:

Originally Posted by squid (Post 4806533)
Faceti ceva va rog cu reclama la Golden Brau ca acopera toata partea dreapta si e foarte greu sa accesez mesajele.

Daca tot nu se ocupa nimeni de topicul asta, iti zic eu rezolvarea: Adblock Plus. Am si uitat ca exista reclame pe forum.

22VIN 05-01-12 20:58

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
1 Attachment(s)
Ce-a patit forumul? Pana acum imi aparea fullscreen, acum apare in format 4:3, cam neplacut ochiului.
Nu-i de la browser, am incercat si cu altele.

69WRX 06-01-12 08:30

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
golden brau loveste din nou..... faceti frate ceva cu reclama aia ca mai rau imi vine sa dau cu ea de pamant cand o vand decat sa o cumpar

MiTzA- 06-01-12 14:03

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Quote:

Originally Posted by 22VIN (Post 4809892)
Ce-a patit forumul? Pana acum imi aparea fullscreen, acum apare in format 4:3, cam neplacut ochiului.
Nu-i de la browser, am incercat si cu altele.

Eu am wide de 19' si tot trebuie sa dau stanga-dreapta sa citesc tot :(. Pana acum 2 zile parca nu era asa :-?

69WRX 06-01-12 22:41

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Quote:

Originally Posted by MiTzA- (Post 4811030)
Eu am wide de 19' si tot trebuie sa dau stanga-dreapta sa citesc tot :(. Pana acum 2 zile parca nu era asa :-?

e din cauza la reclama cu golden brau

MiTzA- 06-01-12 22:58

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 4812097)
e din cauza la reclama cu golden brau

am add block asa ca nu prea mi am dat seama ce si cum :D, dar daca asta e cauza, e okey at...credeam ca e vreo problema de la mine :-?

22VIN 07-01-12 00:07

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 4812097)
e din cauza la reclama cu golden brau

Nu, nu-i din cauza asta.

TSC-Us 07-01-12 21:39

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
golden brau plateste bine, nu prea cred ca o sa dispara.
contractul este contract si banii sunt bani, indiferent de unde aterizeaza.

lada 14-01-12 08:39

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Cum arata profilul unui moderator si care-s criteriile de alegere a acestuia?
Exista un profil moral?
Exista o evaluare profesionala a capacitatilor pe aria de moderare?

THUNDER77 17-01-12 22:27

Re: Probleme, sugestii şi reclamaţii
 
Am si eu o problema cu un user , mai exact mi-a dat o teapa . Cu cine vorbesc ?


All times are GMT +2. The time now is 12:26.

- Copyright 2024 4Tuning