Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Cumpar BMW e36 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/289420-cumpar-bmw-e36.html)

bomber 18-11-11 21:01

Cumpar BMW e36
 
Cumpar BMW e36 coupe/sedan de la 320i in sus, 1995+, sub 160,000km de preferat reali (o carte service n-ar strica sau un istoric al masini ceva) sa nu fie lovita, fara zgarieturi majore, inmatriculata. Ofer maxim 5.000 euro (daca e ceva special poate mai punem putin).

bomber 19-11-11 00:01

Re: Cumpar BMW e36
 
Up...

bomber 19-11-11 19:49

Re: Cumpar BMW e36
 
Up...

Daniel_Toa 19-11-11 19:50

Re: Cumpar BMW e36
 
Vezi ca un anunt nu se ridica mai devreme de 48 de ore ! Si te rog sa lasi un numar de telefon sau e-mail pentru contact .

bomber 20-11-11 01:23

Re: Cumpar BMW e36
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4726285)
Vezi ca un anunt nu se ridica mai devreme de 48 de ore ! Si te rog sa lasi un numar de telefon sau e-mail pentru contact .

Ok, scuze. Contact e-mail: [email protected]

Lymbutza 20-11-11 01:44

Re: Cumpar BMW e36
 
da-mi mie 5.000 si iti dau masina mea vopsita + 2.8 pe ea + Blocant !

Arunca un ochi la semnatura . Momentan e 1.8 , deci singura problema ar fi cu actele 8) !

bomber 20-11-11 01:56

Re: Cumpar BMW e36
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4726842)
da-mi mie 5.000 si iti dau masina mea vopsita + 2.8 pe ea + Blocant !

Arunca un ochi la semnatura . Momentan e 1.8 , deci singura problema ar fi cu actele 8) !

Frumoasa masina, dar nu ma intereseaza, scuze. Caut o masina cu e al lui adi_mao referitor la istoricul masini si "aspect" adica foarte ingrijita. (https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1312108392)

ovi_atb 23-11-11 13:41

Re: Cumpar BMW e36
 
A mea nu se incadreaza in cerintele tale dar totusi uita-te :P

Geagea_Samir 24-11-11 22:44

Re: Cumpar BMW e36
 
1 Attachment(s)
*MOTOR 323 i 2.5/// CAPACITATE CILINDRICA 2494///KW 125 / CP 170///TIP MOTOR M 52 B 25 (Vanos)
*AN FABRICATIE 1994
*ARE DUBLU KLIMATRONIK DIGITAL(FUNCTIONABIL 100%)
*SISTEM AUDIO SONY 6X BOXE ORIGINALE
*CD PLAYER SONY CU AFISAJ VIOLET
*TRAPA ELECTRICA 2 POZITII
*PACHET LUMINI INTERIOR
*JANTE MAGNEZIU PE 17 NOI
*VOPSEA VIOLET SONDERLACK
*SUSPENSII SPORT (K&N)
*BARA FATA M///+ LIP (PRELUNGIRE BARA)
*BARA SPATE M///
*STOPURI M///
*OGLINZI ELECTRICE,INCALZITE HELIOMATE
*GEAMURI ELECTRICE(FUMURII)
*FARURI CLARE DIN STICLA CU ANGEL EYES +SEMNALE CLARE
*PLEOAPE FARURI KAMEY
*INCHIDERE CENTRALIZATA
*SERVO TOTAL
*VOLAN REGLABIL
*SCAUNE REGLABILE 5 POZITII
*A.B.S
*A.S.R
*2XAIRBAG
IN TALON ESTE TRECUT MOTOR DE 1.6 PE CARE IL AM SI ESTE COMPLET (MOTORUL 2.3 DE PE MASINA ESTE DE PE UN E46 DIN 2000 CARE FUNCTIONEAZA PERFECT SI TRAGE IN TOATE MINTILE LUI)

tiobaldo 25-11-11 11:18

Re: Cumpar BMW e36
 
Salut, daca doresti o masina ingrijita ca a lui MAO arunca o privire la ce am si apoi vb!
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-10655585.html

xshadyblood 01-03-12 23:59

Re: Cumpar BMW e36
 
Salut, mai e valabil anuntul? Am o pisica frumoasa, 325 24V

bomber 02-03-12 00:02

Re: Cumpar BMW e36
 
Da mai este valabil, da-mi PM.


All times are GMT +2. The time now is 14:54.

- Copyright 2026 4Tuning