Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   bara spate OEM e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/289256-bara-spate-oem-e36.html)

21UKS 18-11-11 00:10

bara spate OEM e36
 
2 Attachment(s)
Vand bara spate originala de e36. Este completa, neagra, impecabila. Pret 200lei negociabil.

Tel 0721259925 sau 0763933229.

21UKS 20-11-11 21:03

Re: bara spate OEM e36
 
valabil...accept si unele combinatii...mai am nevoie de bandouri M, xenon h7, splitere ptr bara fata de M, etc. ....;)

21UKS 22-11-11 13:04

Re: bara spate OEM e36
 
valabil....

21UKS 29-11-11 08:48

Re: bara spate OEM e36
 
negociabil.....

21UKS 05-12-11 15:44

Re: bara spate OEM e36
 
150 lei.............

21UKS 15-12-11 18:07

Re: bara spate OEM e36
 
negociabil...de sarbatori....;)....100lei anul asta.....

virusz 21-12-11 19:26

Re: bara spate OEM e36
 
Salut, daca dai spoilerul spate exact cum este el in poze, atunci il vreau eu, dar ar mai fii o problema: nu il pot lua pana dupa data de 1 ca atunci iau banii.

21UKS 21-12-11 19:42

Re: bara spate OEM e36
 
ti-l dau la 100 chiar si dupa 1 (care nu mai este anul asta :D), daca dupa 1 inseamna 3-4 ianuarie nu sf. lui ianuarie...februarie....etc:D, DAR nu il rezerv fara nici o siguranta pana atunci. Daca imi iau mai repede banii astia acum, o voi da, fiindca si eu vreau sa-mi iau ceva si imi trebuie banii, de aia si o dau asa sa imi rezolv si eu altceva ....nu pot sa ma bazez pe ceva care se poate schimba in 2 saptamani

daca iti e OK.....

virusz 22-12-11 17:28

Re: bara spate OEM e36
 
Ai perfecta dreptate. 1 Ianuarie nu are cum sa fie anul asta, scuze. Daca il poti da pana atunci nu e nici o problema.

21UKS 24-12-11 17:17

Re: bara spate OEM e36
 
sus cu ea...un cadou de craciun ptr. pisica ta.....numai 100lei;)

21UKS 01-01-12 12:37

Re: bara spate OEM e36
 
valabil......ultimul up la 100 lei....

21UKS 05-01-12 14:54

Re: bara spate OEM e36
 
este in stare perfecta, cosmoschwartz metalic....este infoliata si pusa in garaj pana are nevoie cineva de ea la 150 lei fix...completa cu bandouri, armatura, difusor si amortizoare de soc. NU NECESITA VOPSIRE DACA MASINA ESTE ACEEASI CULOARE...;)

butarescu 08-01-12 20:27

Re: bara spate OEM e36
 
Salut,mai ai bara,poti sa o trimiti prin fun?"Butarescu" e id'ul meu.da'mi un raspuns urgent

21UKS 13-01-12 14:28

Re: bara spate OEM e36
 
valabil....

21UKS 06-02-12 08:48

Re: bara spate OEM e36
 
5 Attachment(s)
poze noi......este deja infoliata....gata de plecare.....completa, are si suportii de pe caroserie la ea...


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning