Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare Auto (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto.html)
-   -   CUMPAR BOXE 16CM (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto/288925-cumpar-boxe-16cm.html)

PDV_1989 16-11-11 18:06

CUMPAR BOXE 16CM
 
CUMPAR BOXE DOAR DE 16 CM NU ALTE MARIMII.
MA INTERESEAZA SA FIE IN PERFECTA STARE , NOI / SH.

ASTEPT OFERTE
0724 469 933 [email protected]

PDV_1989 20-11-11 10:08

Re: CUMPAR BOXE 16CM
 
Boxe 16-17 cm

PDV_1989 22-11-11 11:12

Re: CUMPAR BOXE 16CM
 
ASTEPT OFERTE
0724 469 933 [email protected]

Bigu 25-11-11 15:06

Re: CUMPAR BOXE 16CM
 
Care iti este bugetul? De unde primesc semnal (player sau amplificator)? Coaxiale sau componente?
Pe ce masina vor fi instalate? Ce fel de muzica asculti de obicei?

Dupa ce raspunzi la aceste intrebari, o sa vina si ofertele ;)
Spor!

PDV_1989 25-11-11 16:02

Re: CUMPAR BOXE 16CM
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 4739654)
Care iti este bugetul? De unde primesc semnal (player sau amplificator)? Coaxiale sau componente?
Pe ce masina vor fi instalate? Ce fel de muzica asculti de obicei?

Dupa ce raspunzi la aceste intrebari, o sa vina si ofertele ;)
Spor!

Aproximativ 100 ron. Vreau 2 boxe pentru usi la un golf 3. Semnal de la player. Nustiu care este diferenta intre coaxiale / componente. Orice inafara de rock/manele.


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning