Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Audi A4 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/288888-audi-a4.html)

bmw_men78 16-11-11 16:12

Audi A4
 
6 Attachment(s)
VAND A4, 1.9 TDI, 125 CP.
TUNING, BARA FATA+SPATE, PRAGURI
JANTE A6 CU CAUCIUCURI DE IARNA F F BUNE
EVACUARE DUBLA CUSTOM, SUNT FOLOSITE AMBELE TRASEE
FARURI CU XENON SI LUPA
STOPURI CU LED
STATIE + TUB DE BASS 1000W + BOXE FATA SPATE
FOLIE OMOLOGATA
ETC.
FUNCTIONEAZA FF BINE, MOTORUL FUNCTIONEAZA EXCELENT PORNESTE FF USOR ORICAT AR FI DE FRIG.
K DEFECT ARE PARBRIZUL FISURAT.
IN MASINA S-AU INVESTIT PESTE 2500E.
PRETUL ESTE NEGOCIABIL, ACCEPT VARIANTE +/- DIFERENTA NUMAI CU AUTO PE RO.

MiTzA- 16-11-11 16:19

Re: SCHIMB A4 TUNING, OKAZIE
 
Pret ? An ? Aer / clima ?

kidu2006 16-11-11 16:59

Re: SCHIMB A4 TUNING, OKAZIE
 
An 96-98,aer Nu,clima Nu .. tre sa le luam pe ghicite daca se tine cont mai mult de bari tunate
Si pret .. e OCAZIE :))

bmw_men78 16-11-11 18:40

Re: SCHIMB A4 TUNING, OKAZIE
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 4718659)
An 96-98,aer Nu,clima Nu .. tre sa le luam pe ghicite daca se tine cont mai mult de bari tunate
Si pret .. e OCAZIE :))

daca avea clima sau aer, mentionam, are trapa el. anul este 1997.
daca mai aveti intrebari, va raspund cu placere.
DAR nu accept rautatile, pt k nici eu nu fac aprecieri la masinile altora.
in masina s-au investit multi bani si pasiune, cei care nu apreciaza ar trebui sa se abtina. pot si eu sa fac acelasi gen de aprecieri.

sek00 16-11-11 19:01

Re: Audi A4
 
Poate te intereseaza o combinatie https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...b-wv-bora.html :D

bmw_men78 16-11-11 19:04

Re: Audi A4
 
Quote:

Originally Posted by sek00 (Post 4719009)
Poate te intereseaza o combinatie https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...b-wv-bora.html :D

da, ma intereseaza, astept pe privat varianta ta.

Treanca 16-11-11 21:44

Re: Audi A4
 
UP Pt o Masina Frumoasa

kidu2006 16-11-11 22:11

Re: SCHIMB A4 TUNING, OKAZIE
 
Quote:

Originally Posted by bmw_men78 (Post 4718945)
daca avea clima sau aer, mentionam, are trapa el. anul este 1997.
daca mai aveti intrebari, va raspund cu placere.
DAR nu accept rautatile, pt k nici eu nu fac aprecieri la masinile altora.
in masina s-au investit multi bani si pasiune, cei care nu apreciaza ar trebui sa se abtina. pot si eu sa fac acelasi gen de aprecieri.

Nu a fost nimeni rautacios,doar k ai uitat sa precizezi niste chestii.In ce bani sta masina pana la urma?iar 1.9tdi din 97 parca avea 90cp,are soft a ta?sau ceva .. ?

bmw_men78 16-11-11 22:32

Re: SCHIMB A4 TUNING, OKAZIE
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 4719531)
Nu a fost nimeni rautacios,doar k ai uitat sa precizezi niste chestii.In ce bani sta masina pana la urma?iar 1.9tdi din 97 parca avea 90cp,are soft a ta?sau ceva .. ?

masina are pretz pt cash 3700e. are soft si evacuari modificate.


multumesc Treanca!

calibra_iasi 18-11-11 20:31

Re: Audi A4
 
Variante cu Calibra din semnatura mea pt. DIF din partea mea?
Tel 0744 470 105 ( astept raspuns pe mail sau la tel, nu sunt mereu pe forum)
[email protected]

bmw_men78 21-11-11 13:17

Re: Audi A4
 
vandut , se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning