Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 4 telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/288887-vand-4-telefoane.html)

BogdanE46 16-11-11 16:06

Vand 4 telefoane
 
Vand 4 telefoane 1 Nokia si 3 LG

Nokia C3 stare 10/10..codat vodafone + incarcator - 250 ron

LG Cookie stare 10/10..necodat + incarcator - 150 ron

LG Cookie stare 8/10 ..necodat + incarcator - 120 ron

LG Viewty stare 8/10..necodat + incarcator - 130 ron

Preturile sunt stabilite ca fiind printre cele mai ieftine..asa ca sunt fixe

Se negociaza pentru cine le cumpara pe toate..adica 600 ron tot pachetul de 4 telefoane.

Bucuresti. 0760.892.740

sandor406 18-11-11 17:19

Re: Vand 4 telefoane
 
poze? si lg cookie care model mai exact?ms

BogdanE46 18-11-11 17:25

Re: Vand 4 telefoane
 
s-au dat


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning