![]() |
Mercedes CL 500 - 2007
Am facut si um mertzan in max si pt randare am folosit Vray
http://img.photobucket.com/albums/v4...ertzdouble.jpg |
Re: Mercedes CL 500 - 2007
arata bine .. la fel k si navele spatiale... dar cred k ar trebui sa-ti faci un topic pentru toate lucrarile, nu cate unu pentru fiecare lucrare :|
|
Re: Mercedes CL 500 - 2007
Ok, am sa tin cont data viitoare cand postez mai multe lucrari. Scuze :D
|
Re: Mercedes CL 500 - 2007
e facuta bine masina,bv
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning