Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   As dori si eu sa stiu motivul banarii mele! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/288464-dori-stiu-motivul-banarii-mele.html)

Barnova Racing 14-11-11 16:22

As dori si eu sa stiu motivul banarii mele!
 
Buna seara . Am fost banat pentru urmatorul motiv :


You have been banned for the following reason:
email fals

Date the ban will be lifted: Never



Ce e-mail fals ? La ce ? Sincer nu inteleg pentru ce am luat ban .. poate ma lamureste si pe mine cineva .

Username-ul meu este: mitza_mtb

Angel-Boy 14-11-11 17:46

Re: As dori si eu sa stiu motivul banarii mele!
 
Salut , scuze daca este off topic , dar nu vreau sa deschid altul nou ,

am un prieten a fost bannat din motiv :

" You have been banned for the following reason:
email fals

Date the ban will be lifted: Never "

User : G0rdy
Adresa email Cont : nu o mai stie , nici parola nici cont .
E-mail : adresa reala este [email protected]

Va rog sa ne ajutati cu aceasta problema .

air force one 25-06-12 12:32

Re: As dori si eu sa stiu motivul banarii mele!
 
Aceeasi situatie am si eu cu alt cont,cineva,careva vreo explicatie?am trimis mail si nici un raspuns...ne poate lamuri un moderator???

cuongit 24-11-17 14:18

Re: As dori si eu sa stiu motivul banarii mele!
 
Ar trebui să contactați administratorul pentru a rezolva problema.

bmwm5 08-01-18 12:20

Re: As dori si eu sa stiu motivul banarii mele!
 
Quote:

Originally Posted by cuongit (Post 5870537)
Ar trebui să contactați administratorul pentru a rezolva problema.

realizezi ca ai dat raspuns la ceva vechi de 5-6 ani? s-a prescris si fapta


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2026 4Tuning