![]() |
escortul meu din 84***ce ziceti
7 Attachment(s)
astai fordu meu facut de mine de la zero
|
Re: escortul meu din 84***ce ziceti
ce motor ai pe el? ai modificat ceva sub capota?
|
Re: escortul meu din 84***ce ziceti
motorul e 1,6 a fost injectie dar cand am cumparato mi a luat ala injectia si mi a pus carburator oricum fuge si asa
|
Re: escortul meu din 84***ce ziceti
am avut unul decapotabil motor xr3 fugea de o lua naiba dar s-aterminat rau cun ea
am dat-o la o prietena sa mearga cu ea si femeile aveam nevoie de alt motor si ansamblu fata |
Re: escortul meu din 84***ce ziceti
pacat de el ,stiuca fuge tare am mers si eu cu unul ,altadata sa nu mai dai masina pe mana la femei ,si eu sunt patit dar nu chiar asa cu corpu de fata si bine cu alta masina <<olcit>>
|
Re: escortul meu din 84***ce ziceti
misto fardu!
am si eu unu tot din 84, dar e diesel!Potzi sa il vezi la "carutza mea" tot la ford.Si eu lam facut de la 0, dar iam schimbat fatza. poate acuma il schimb cu totu ca am gasit un xr3i din 90 la bani putzini. pragurile le-ai facut tu sa sant alea originale de la ford. de cand caut praguri dinalea si eu si nu gasesc niciunde. -bafta cu masina |
Re: escortul meu din 84***ce ziceti
pragurile sunt ale lui originale dar cred ca poti vorbi cu unu care lucreaza cu fibra de sticla ca se pot face si merci pt apreciere
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning