![]() |
vand e36 320i
10 Attachment(s)
Vand bmw e36 320i sedan, an fabricatie 1995/8 unic proprietar in tara, fiind adusa in 2008 din Germania
-motor m52b20 206s3, km 221000, -culoare boston grun metallic -servodirectie abs airbag sofer+pasager -geamuri fata electrice -oglinzi heliomate -trapa electrica -proiectoare ceata -carlig remorcare demontabil -scaune incalzite cu suport lombar(perne aer in scaune) -inchidere centralizata -cotiera fata+spate(cea din spate avand suport pt pahare +spatiu depozitare) -parasolare cu lampi in plafon -volan piele(cel din poza nu este al masinii, cel al masinii este la tapitat si a pierdut pielea luciul) -cap schimbator+maner frana stationare imbracate in piele - husa schimbator+frana stationare in cusaturi M -climatronic digital+obc cu 18 butoane -clapeta acceleratie cu prindere si pt cablul pilotului automat(contra cost pot oferi si pilot automat cu comenzi la volan…fara sa asigur montajul) -masina de nefumator….nu a avut niciodata scrumiera -nu are rugina -jante aliaj 15’’, anvelope de iarna in stare foarte buna -trusa scule completa -parbriz cu tenta verde in partea superioara -praguri Luxury, eleron luneta -schimburile de ulei, filtre, placute frana facute la 220200km -carte service(multe piese de suspensie, sistem rulare recent schimbate) -masina nu se da cu mp3 player…in schimb dau o toba finala sport scorpion dtm -ca dezavantaj…masina are doua chei…una de contact si una pt usi(a trebuit sa schimb contactul), pielea de pe cotiera fata usor crapata, burduful de la debitmetru de aer la clapeta acc este fisurat,obc ul are in partea stanga o coloana moarta…se vede inm poza 0740023051 [email protected] 3000euro |
Re: vand e36 320i
7 Attachment(s)
..........
|
Re: vand e36 320i
upppppp
|
Re: vand e36 320i
upppp
|
Re: vand e36 320i
Un schimb te intereseaza ?
|
Re: vand e36 320i
imh...nu prea...eu de fapt...mai am un 328...le vreau vinde pe amndoua pana la urma...pt a mi lua ceva mai puternic...deci un schimb...cu un m ....plus diferenta de la mine eventual
|
Re: vand e36 320i
uppppp...masina in stare exceptionla
|
Re: vand e36 320i
uppppppp
|
Re: vand e36 320i
uppppp
|
Re: vand e36 320i
uppppppp
|
Re: vand e36 320i
uppppppp
|
Re: vand e36 320i
....se vinde......uppppppp
|
Re: vand e36 320i
uppppp
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:22. |
- Copyright 2026 4Tuning