![]() |
Problema mare E36. HELP !
De curand mi s-a stricat claxonul.
Stie cineva cineva de unde pot procura un claxon muzical cu melodia " la cucaracha " ? Am gasit doar cu "mambo no 5 " da' nu-mi place melodia... :( |
Re: Problema mare E36. HELP !
Quote:
daca asta cautai:)) |
Re: Problema mare E36. HELP !
LOL :D Asta e :D
MERCI :peace: |
Re: Problema mare E36. HELP !
tu esti cel defect:))) i like you man=)))) auzi la el ..nu ii place no5 =))))
|
Re: Problema mare E36. HELP !
Frate ... eu vreau masina ca de fabrica...
Nu pot acum sa schimb melodia ca imi creste consumul... In plus poate se streseaza caii ca nu cunosc melodia... |
Re: Problema mare E36. HELP !
Quote:
Era motorul obisnuit cu melodia. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:41. |
- Copyright 2026 4Tuning