Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand nokia 6300! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/287772-vand-nokia-6300-a.html)

Tweety_rzw 10-11-11 17:52

Vand nokia 6300!
 
2 Attachment(s)
Telefonul are card 2gb + incarcator !

Este intretinut si are fata originala !

Pozele sunt reale !

PRET : 200RON si NU SCAD ca sa nu aud discutii de genul cat las la pret !

Stiu ce vand...va convine bine nu nu posta aiurea !

Contact:0785 863 387 sau tweety_razvy !

Tweety_rzw 12-11-11 13:15

Re: Vand nokia 6300!
 
1 mil 8sute doar AZI !

PDV_1989 20-11-11 23:34

Re: Vand nokia 6300!
 
Gandeste-te daca vrei alea si imi zici.
Bafta.


All times are GMT +2. The time now is 09:36.

- Copyright 2026 4Tuning