Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Ford Puma (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/287525-ford-puma.html)

ionutzdilek 09-11-11 12:40

Ford Puma
 
5 Attachment(s)
Vand Ford Puma inmatriculat 02.06.2011, unic propietar in Romania, masina este provenita din Germania.
Motor : 1700cmc
Putere : 125 CP
Rulaj : 174500
.

Optiuni:
Computer Bord
AC functionabil
Abs
Tc ( Controlul tractiunii)
2 Airbaguri ( SRS )
Servo directie
Oglinzi electrice / incalzite
Radio-Cd de fabrica
Faruri Xenon
Faruri reglabile electric
Inchidere centralizata pe cheie
Deschidere portbagaj din cheie
Incalzire parbriz electric
Jante League cu cauciucuri 195/50/R15 omologate RAR
Inspectia tehnica auto expira in 06. 2013


Masina se afla intr-o stare foarte buna.
Accept si variante diesel cu : Dacia Logan, Opel Corsa, Opel Vectra, Fiat Punto, Panda... etc

PRET 3300 NEG.
RELATII LA TEL : 0747.539228
YM: Sade_ben_ionutz

ionutzdilek 12-11-11 15:51

Re: FORD PUMA
 
Azi s-au montat pe ea si cauciucurile de iarna...
Hai bagati-va cu oferte Diesel :D

ionutzdilek 13-11-11 20:13

Re: FORD PUMA
 
UP!
UP!
UP!

ionutzdilek 14-11-11 17:49

Re: FORD PUMA
 
UP! UP! UP!

ionutzdilek 15-11-11 22:36

Re: Ford Puma
 
Inca valabil :D

ionutzdilek 19-11-11 00:02

Re: Ford Puma
 
haideti cu curaj!!!

ionutzdilek 21-11-11 23:29

Re: Ford Puma
 
saptamana asta 3000 euro fix ! sau variante !

Ruffy RUF 22-11-11 00:15

Re: Ford Puma
 
frumoasa foc masina, chiar imi place modelul insa si eu caut tot diesel, apropo poate esti interesat de masina mea tot ford diesel! uitate la semnatura. Bafta la vanzare

ionutzdilek 22-11-11 10:41

Re: Ford Puma
 
Quote:

Originally Posted by Ruffy RUF (Post 4731780)
frumoasa foc masina, chiar imi place modelul insa si eu caut tot diesel, apropo poate esti interesat de masina mea tot ford diesel! uitate la semnatura. Bafta la vanzare


Frumoasa masina, chiar m-am uitat sa vad ce i-ai facut la masina de la A la Z, insa caut ceva apropiat de anul masini mele.
Succes la vanzare ! :d

ionutzdilek 25-11-11 23:30

Re: Ford Puma
 
Vand Ford Puma inmatriculat 02.06.2011, unic propietar in Romania, masina este provenita din Germania.
Motor : 1700cmc
Putere : 125 CP
Rulaj : 174500
.

Optiuni:
Computer Bord
AC functionabil
Abs
Tc ( Controlul tractiunii)
2 Airbaguri ( SRS )
Servo directie
Oglinzi electrice / incalzite
Radio-Cd de fabrica
Faruri Xenon
Faruri reglabile electric
Inchidere centralizata pe cheie
Deschidere portbagaj din cheie
Incalzire parbriz electric
Jante League cu cauciucuri 195/50/R15 omologate RAR
Inspectia tehnica auto expira in 06. 2013


Masina se afla intr-o stare foarte buna.
Accept si variante diesel cu : Dacia Logan, Opel Corsa, Opel Vectra, Fiat Punto, Panda... etc

PRET 3300 NEG.
RELATII LA TEL : 0747.539228
YM: Sade_ben_ionutz

ionutzdilek 29-11-11 09:26

Re: Ford Puma
 
Valabil !!!

ionutzdilek 01-12-11 11:32

Re: Ford Puma
 
Saptamana asta sunt dispus sa negociez pretul!!!

ionutzdilek 06-12-11 23:59

Re: Ford Puma
 
VALABIL !!!
Astept oferte cu motoare mai mici 1.1 , 1.2, 1.3, maxim 1.4 benzina, diesel pot fi si mai mari ( masim 1900 )

ionutzdilek 01-02-12 23:42

Re: Ford Puma
 
Urgent 2200 euro saptamana asta !!!

ionutzdilek 17-05-12 16:40

Re: Ford Puma
 
Masina revine la vanzare.
Este in stare perfecta de functionare numai ca mai trebuiesc cateva retusuri pe exteriorul masinii.
Pret fix 2200 euro !


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning