Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ESSEN 2006 (https://forum.4tuning.ro/334-essen-2006.html)
-   -   [stand Essen2006] Hamann (https://forum.4tuning.ro/334-essen-2006/28746-stand-essen2006-hamann.html)

RoSonic 08-12-06 11:32

[stand Essen2006] Hamann
 
21 Attachment(s)
Hamann @ Essen Motor Show 2006

alexerix 14-12-06 00:07

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
Seria 6 ala rosu mi se pare arma numaru unu pentru femei

Andreus 14-12-06 20:12

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
ferrari e belea

bogg 22-12-06 02:34

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
urat din partea lor sa modifice 599GTB shi F430....parerea mea :(

SupraMaster 23-12-06 13:21

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
Quote:

Originally Posted by alexerix (Post 659916)
Seria 6 ala rosu mi se pare arma numaru unu pentru femei

Exact. E superb. :!:

F430 05-01-07 00:42

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
foarte frumos respect, off-topic: am pe cineva in germania care sta aproape de hamann anu acesta sar putea sa ajung pe acolo, o sa pun niste poze daca reusesc:)

sonik89 10-01-07 12:26

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
seria 3 coupe e unu din cele mai reusite BMW-uri f frumos

cosmin92 14-01-07 13:54

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
fiind tunerul de casa bmw le-a iesit cva super frumos :X:X:X ce potzi sa reprosezi la frumusetzea aia rosie? (bmw seria 6) :X:X:X

DolusD 14-01-07 14:16

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
e motal seria 6 , si-ar rupe oamenii gatu pe strada uitandu-se dupa el !

cris_max 04-02-07 09:52

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
Quote:

Originally Posted by bogg (Post 670885)
urat din partea lor sa modifice 599GTB shi F430....parerea mea :(

se pare ca nu ai mai auzit in viata ta de hamann ;)

Skillzu 05-02-07 03:28

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
cuvintele nu stiu cata importanta mai au.....cica si nemtii astia de la hamann....niste 'parliti' :lol:


@ bogg

problema e ca tu daca ai 3546356 de milioane de $ si modifici un porsche,un lambo sau un ferrari,chiar daca iese bine,nu o sa iti zica nimeni bravo!.poate chiar invers!in schimb hamann isi permite sa tuneze porsche,lambo,ferrari,si sa aiba parte de laude chiar.

caroletho 14-02-07 21:53

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
sera 6 e bestial. mult mai frumos ca cel de la AC-Schniter.

SephirothO.o 20-02-07 01:02

Re: [stand Essen2006] Hamann
 
Hmmmdea... Hamann RuLLz!!! shi seria 6 ramane serie 6 . e masina mea preferata shi cred cashi merita banii din plin;) ...asta rosie e mortala:shock:

marin_m_alex 03-03-07 16:03

sal
 
intotdeauna mi-a placut ce au facut cei de la Hamann!M6-le ala rosu e aspirator de femei!frumos tare


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning