Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - dog99 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/287144-machete-lucru-dog99.html)

dog99 07-11-11 15:43

Machete in lucru - dog99
 
9 Attachment(s)
incepem cu cateva machete terminate;)

dog99 07-11-11 15:57

re: Machete in lucru - dog99
 
6 Attachment(s)
bun,acum mai este in lucru dacia de dubai :D un break in 3 culori(culorile frantei) si 2 cabriolete :-)

FatX 07-11-11 17:49

Re: Machete in lucru - dog99
 
omg!!! sunt super micutele :) ai gusturi bune
bafta in continuare si voiam sa te intreb de unde ai breakul?

lusian 07-11-11 19:39

Re: Machete in lucru - dog99
 
trabantul e de la deagostini??? dacia break de unde e ?
LE: nazdravane machetele;))

discfata 08-11-11 09:45

Re: Machete in lucru - dog99
 
foarte tare

DanyFCS 08-11-11 09:50

Re: Machete in lucru - dog99
 
Sper sa nu se supere dog ca am raspuns in locul lui ........dacia brek e de pe ebay;)

dog99 08-11-11 09:50

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by FatX (Post 4697591)
omg!!! sunt super micutele :) ai gusturi bune
bafta in continuare si voiam sa te intreb de unde ai breakul?

mersi. ebay
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 4697997)
trabantul e de la deagostini??? dacia break de unde e ?
LE: nazdravane machetele;))

da,deagostini. ebay
Quote:

Originally Posted by discfata (Post 4699287)
foarte tare

mersi

coshco 08-11-11 15:18

Re: Machete in lucru - dog99
 
superrrr tareeee.
bravo
inca un "diliman" ca mine care s-a apucat de deagostini

dog99 23-11-11 10:38

Re: Machete in lucru - dog99
 
1 Attachment(s)
a iesit de la vopsit :-)

cata_golf 23-11-11 19:28

Re: Machete in lucru - dog99
 
Cum pot desface suruburile acelea dreptunghiulare de la dacie?

FED express 24-11-11 12:25

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by cata_golf (Post 4736268)
Cum pot desface suruburile acelea dreptunghiulare de la dacie?

Sunt triunghiulare mi se pare...
Cauta in piata la tine seturi de surubelnite pentru telefoane.O sa gasesti surubelnita ce-ti trebuie.

cata_golf 24-11-11 12:29

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 4737421)
Sunt triunghiulare mi se pare...
Cauta in piata la tine seturi de surubelnite pentru telefoane.O sa gasesti surubelnita ce-ti trebuie.

ok ms..

johny BOY 24-11-11 12:35

Re: Machete in lucru - dog99
 
da' remorca, remorca de unde e? Dacia de Dubai cu ce e facuta asa?

dog99 25-11-11 14:52

Re: Machete in lucru - dog99
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by johny BOY (Post 4737437)
da' remorca, remorca de unde e? Dacia de Dubai cu ce e facuta asa?

remorca defapt era o rulota la scara mai mica.

curatata vopseaua,slefuita cu 2000 si polish.

ceva poze.
inca nu e gata,proiectoarele au fost mutate sub bara fata.

iar la cealalta am schimbat scaunele cu unele mai dragute si am adaugat ceva detali pe la fetele de usi la volan schimbatoe etc.

dog99 29-11-11 16:02

Re: Machete in lucru - dog99
 
10 Attachment(s)
schimbat jantele de pe dacie cu buza mica buza mare si trase un pic anvelopele:-).
iar la break repozitionat proiectoarele.


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning