![]() |
Machete in lucru - dog99
9 Attachment(s)
incepem cu cateva machete terminate;)
|
re: Machete in lucru - dog99
6 Attachment(s)
bun,acum mai este in lucru dacia de dubai :D un break in 3 culori(culorile frantei) si 2 cabriolete :-)
|
Re: Machete in lucru - dog99
omg!!! sunt super micutele :) ai gusturi bune
bafta in continuare si voiam sa te intreb de unde ai breakul? |
Re: Machete in lucru - dog99
trabantul e de la deagostini??? dacia break de unde e ?
LE: nazdravane machetele;)) |
Re: Machete in lucru - dog99
foarte tare
|
Re: Machete in lucru - dog99
Sper sa nu se supere dog ca am raspuns in locul lui ........dacia brek e de pe ebay;)
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
superrrr tareeee.
bravo inca un "diliman" ca mine care s-a apucat de deagostini |
Re: Machete in lucru - dog99
1 Attachment(s)
a iesit de la vopsit :-)
|
Re: Machete in lucru - dog99
Cum pot desface suruburile acelea dreptunghiulare de la dacie?
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
Cauta in piata la tine seturi de surubelnite pentru telefoane.O sa gasesti surubelnita ce-ti trebuie. |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
da' remorca, remorca de unde e? Dacia de Dubai cu ce e facuta asa?
|
Re: Machete in lucru - dog99
10 Attachment(s)
Quote:
curatata vopseaua,slefuita cu 2000 si polish. ceva poze. inca nu e gata,proiectoarele au fost mutate sub bara fata. iar la cealalta am schimbat scaunele cu unele mai dragute si am adaugat ceva detali pe la fetele de usi la volan schimbatoe etc. |
Re: Machete in lucru - dog99
10 Attachment(s)
schimbat jantele de pe dacie cu buza mica buza mare si trase un pic anvelopele:-).
iar la break repozitionat proiectoarele. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning