![]() |
[VAND] e36 318is class II Hellroth
va salut ...
am stat un pic si m-am gandit si trec la nivelul urmator ... vand e36 318is calss II Motorsport Limited Edition . Masina a intrat in tara in ianuarie 2009 ... am inmatriculat-o etc... Pachet m3 optick-aerodynamic Dublu clima manuala Obc mic Recaro Sport Hurricane Linie audio Alpine ( cass 9812rb,etc ...) Jante originale ACS made in Germany pe 17" trapa electrica, geamuri electrice fata, interior negru, fete de usi piele neagra, abs,servo proiectoare, xenon h1 6000k 35w faza scurta/faza lunga volan 3 spite etc... daca am omis ceva,nu ezitati sa ma intrebati... accept variante doar cu Mercedes-Benz A Klass e-mail: [email protected] 0762 937 427 Luni - Vineri 8-18 revin cu poze in cel mai scurt timp ! |
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
pret...
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
Next level... A class? :)))))
Pret ? |
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
Quote:
revin cu poze... |
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
hai cu pozele, cu pretul, :)
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
poze poze poze poze... pret pret pret pret pret...
Unde se poate vedea masina ? |
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
10 Attachment(s)
pics....
treaba sta in felul urmator.... trebuiesc retapitate scaunele integral ,e zgariata pe plafon ....si inca cateva chichitze :D |
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
Si un pret te rog....
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
Quote:
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
up !!! 2500E
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
Super masina,taxa de inmatriculare platita,deci nici o problema la noua inmatriculare!
Bafta la vanzare! |
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
UUUuuuppp !
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
UP !2500 negociabil !
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
up ..inca valabil ....s-au schimbat placutele de frana cu unele originale Bosch ... si discurile de frana cu Zimmerman Sport Ventilate perforate ... revin cu poze ...
|
Re: [VAND] e36 318is class II Hellroth
up...valabil...
s-au schimbat si scaunele...defapt s-au inlocuit cu unele identice....fara rupturi....:D |
| All times are GMT +2. The time now is 14:59. |
- Copyright 2026 4Tuning