Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   DE Vanzare (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/28704-vanzare.html)

Reme 07-12-06 17:13

DE Vanzare
 
am si yo un vecin care isi vinde masina. E un
FORD SIERRA 2.0L
an: 1986
date: carburator dublu corp, ITP 2008, inchidere centralizata, trapa, cauciucuri bune, 130.000km
pret: 1000euro
poze: V

Reme 07-12-06 17:17

Re: DE Vanzare
 
6 Attachment(s)
poze cu masina in cauza repet 1oooeuroi...UP

Reme 08-12-06 14:27

Re: DE Vanzare
 
up nu o vrea nimeni?

HOT 08-12-06 16:44

Re: DE Vanzare
 
Cum arata interiorul,o poza ceva,si cati cai are motorul de 2,0,m-ar interesa pentru un drift doua,un UP MARE de la mine,pentru tractiunea spate la ford.

florin_cars 09-12-06 07:48

Re: DE Vanzare
 
105CP la acel motor..

Reme 10-12-06 13:09

Re: DE Vanzare
 
Quote:

Originally Posted by cojocariu cezar (Post 653267)
Cum arata interiorul,o poza ceva,si cati cai are motorul de 2,0,m-ar interesa pentru un drift doua,un UP MARE de la mine,pentru tractiunea spate la ford.

in scurt timp vin si poze mai bune cu interiorul....up

Rebel_Boy 11-12-06 13:58

Re: DE Vanzare
 
O Dacia 1310 din 97 + o diferenta din partea ta de 200 euro te intereseaza?

Reme 11-12-06 16:30

Re: DE Vanzare
 
Quote:

Originally Posted by Rebel_Boy (Post 656524)
O Dacia 1310 din 97 + o diferenta din partea ta de 200 euro te intereseaza?

man masina nu e a mea, dar stiu ca vrea banii pe care sa ii bage intr-o dacie ;) ......up ms pt oferta

doru_wrc 11-12-06 16:46

Re: DE Vanzare
 
mda.cam veche.frumusel model si acceptabil si pretul.ultimul pret care ar fi?

Reme 11-12-06 16:49

Re: DE Vanzare
 
nu stiu. dc vrei iti dau id mess propietar:dj_plump si vorbesti cu el peindelete

doru_wrc 11-12-06 16:56

Re: DE Vanzare
 
aha.k.nu era pt mine.un prieten vrea sa-si ia o masina mai ieftina si nu vrea dacie.si ma gandeam k o sa-i placa.o sa io arat si ii dau si id-ul de mes dak e sa vb cu el.mrs oricum

Reme 11-12-06 16:57

Re: DE Vanzare
 
Quote:

Originally Posted by doru_wrc (Post 656745)
aha.k.nu era pt mine.un prieten vrea sa-si ia o masina mai ieftina si nu vrea dacie.si ma gandeam k o sa-i placa.o sa io arat si ii dau si id-ul de mes dak e sa vb cu el.mrs oricum

nu ai pentru ce!

Reme 11-01-07 18:22

Re: DE Vanzare
 
up revin cu un pretz nou! 800 euro! sau schimb cu ceva bun asemanator la pret! up up up

Reme 11-01-07 18:30

Re: DE Vanzare
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 656729)
nu stiu. dc vrei iti dau id mess propietar:dj_plump si vorbesti cu el peindelete

scuze acum am vazut am gresit idul. ID lui este djs_plump si nume de contact Mario.

Reme 11-01-07 18:32

Re: DE Vanzare
 
am probleme cu apratu foto...o sa revin cu poze...imi pare rau...postez maine niste poze si cu interiorul masinii. Imi cer inca odata scuze.


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning