![]() |
DE Vanzare
am si yo un vecin care isi vinde masina. E un
FORD SIERRA 2.0L an: 1986 date: carburator dublu corp, ITP 2008, inchidere centralizata, trapa, cauciucuri bune, 130.000km pret: 1000euro poze: V |
Re: DE Vanzare
6 Attachment(s)
poze cu masina in cauza repet 1oooeuroi...UP
|
Re: DE Vanzare
up nu o vrea nimeni?
|
Re: DE Vanzare
Cum arata interiorul,o poza ceva,si cati cai are motorul de 2,0,m-ar interesa pentru un drift doua,un UP MARE de la mine,pentru tractiunea spate la ford.
|
Re: DE Vanzare
105CP la acel motor..
|
Re: DE Vanzare
Quote:
|
Re: DE Vanzare
O Dacia 1310 din 97 + o diferenta din partea ta de 200 euro te intereseaza?
|
Re: DE Vanzare
Quote:
|
Re: DE Vanzare
mda.cam veche.frumusel model si acceptabil si pretul.ultimul pret care ar fi?
|
Re: DE Vanzare
nu stiu. dc vrei iti dau id mess propietar:dj_plump si vorbesti cu el peindelete
|
Re: DE Vanzare
aha.k.nu era pt mine.un prieten vrea sa-si ia o masina mai ieftina si nu vrea dacie.si ma gandeam k o sa-i placa.o sa io arat si ii dau si id-ul de mes dak e sa vb cu el.mrs oricum
|
Re: DE Vanzare
Quote:
|
Re: DE Vanzare
up revin cu un pretz nou! 800 euro! sau schimb cu ceva bun asemanator la pret! up up up
|
Re: DE Vanzare
Quote:
|
Re: DE Vanzare
am probleme cu apratu foto...o sa revin cu poze...imi pare rau...postez maine niste poze si cu interiorul masinii. Imi cer inca odata scuze.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning