Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Ford Puma (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/286983-ford-puma.html)

DiavoLLo 06-11-11 17:43

Ford Puma
 
3 Attachment(s)
An fabricatie 12.2000
Motor 1671 - Zetec S
Putere 92kw - 125cp
Dotari : aer conditionat,geamuri electrice,oglinzi electrice si incalzite,scaun sofer reglabil electric, xenon faza scurta(ambele faze cu lupe),piele bicolora,toba sport remus montata in germania cu tuv si trecuta in cartea de ro,jante al.,senzori parcare din fabrica
Ca si probleme parbrizul are o mica fisura ce se poate remedia.
Masina e inscrisa in Ro si sunt proprietar.toate actele la zi.

Pret 3000 euro neg. iar pt variante pretul difera...
Se accepta si unele variante.

Mail : [email protected]
Telefon : 0730650000


Voi reveni si cu pozele cu masina.

DiavoLLo 07-11-11 14:31

Re: Ford Puma
 
6 Attachment(s)
pozele promise....a nu se considera up...multumesc moderatorilor.

DiavoLLo 10-11-11 09:38

Re: Ford Puma
 
Urmatoarele piese schimbate azi....ca sa intre in iarna fara nici un fel de probleme.... arcuri fata(pareau un pic imbatranite)....flanse+rulmenti amortizoare,bielete antiruliu,bucsi bascule si cauciucuri de iarna..... pretul ramane neschimbat 3000 euro sau variante...

sebycristina1 10-11-11 19:23

Re: Ford Puma
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...l-calibra.html

DiavoLLo 10-11-11 22:01

Re: Ford Puma
 
Quote:

Originally Posted by sebycristina1 (Post 4705390)

nu multumesc....s-a schimbat azi si filtrul de polen si de aer....

Chelooo 11-11-11 12:30

Re: Ford Puma
 
Recomand , un user serios, cum spune de masina asa si este. Recomand cu caldura, caci este un om serios!
Daca nu aveam americanca.. ma tenta puma :D
Bafta la vanzare !

DiavoLLo 11-11-11 14:31

Re: Ford Puma
 
Quote:

Originally Posted by Chelooo (Post 4706901)
Recomand , un user serios, cum spune de masina asa si este. Recomand cu caldura, caci este un om serios!
Daca nu aveam americanca.. ma tenta puma :D
Bafta la vanzare !

multumesc.....tine americanca..... :) ca tare faina e...

DiavoLLo 13-11-11 11:46

Re: Ford Puma
 
valabil....accept variante....

DiavoLLo 15-11-11 12:00

Re: Ford Puma
 
masina a primit cauciucuri iarna 2 bucati urmand sa apara si celelalte 2. Pretul ramane neschimbat si in continuare accept si variante...... de preferat Opel Vectra B2, Alfa Romeo 156,166 dar si alte masini......neaparat cu aer conditionat si proprietar.

Pret 2999 euro


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning