Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   Parere Audi A3 8l (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/286940-parere-audi-a3-8l.html)

bogdan.t 06-11-11 15:29

Parere Audi A3 8l
 
Salut, ce parere aveti de moatoarele 1.8 de pe A3 ? Sunt ok? Dar cele fara turbo ... simple de 125cp, cam ce consum au si daca se merita sa dau un Focus 1.6 din 2001 pe un A3 din 1998 ? Merci!


All times are GMT +2. The time now is 04:29.

- Copyright 2026 4Tuning