![]() |
Cumpar 2 x 8 inch
Cumpar doua difuzoare de 8 inch / 20 cm, minim 100W RMS [indiferent de impendanta si numarul de bobine]
Caut doar sa fie identice, sa functioneze corect si sa fie ieftine, de preferat din Bucuresti ca sa putem rezolva rapid. Am rugamintea sa-mi spuneti modelul exact, ca sa pot verifica specificatiile. Contact aici, PM, 0734.157.267 |
Re: Cumpar 2 x 8 inch
salut , te pot ajuta eu.
2buc pe 3 cai Magnat LS 203 , se aud super bine , pret 1,8mil. http://www.amazon.de/Magnat-203-3-We.../dp/B0000D85SN |
Re: Cumpar 2 x 8 inch
Mersi de oferta, dar suntem pe forum de subwoofer-e, deci asta caut si eu. Nu-mi trebuie coaxiale.
|
Re: Cumpar 2 x 8 inch
Buget disponibil?
|
Re: Cumpar 2 x 8 inch
Buget foarte restrans :D Am doua incinte mici de 8" si vroiam ceva ieftinache. La o adica exista variantele:
http://www.***********/produse/Subwo...nium/GZTW_20T/ http://www.***********/produse/Subwo...o/JBL/GTO_804/ Dar nu voi face mare lucru cu ele, asa ca vreau ceva cat mai ieftin. Deci, sa zicem maxim 200 lei, avand in vedere ca in banii astia am luat 2 x 8w3v3-4 noi. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:46. |
- Copyright 2026 4Tuning