Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   Cumpar 2 x 8 inch (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/286463-cumpar-2-8-inch.html)

tracks 04-11-11 01:16

Cumpar 2 x 8 inch
 
Cumpar doua difuzoare de 8 inch / 20 cm, minim 100W RMS [indiferent de impendanta si numarul de bobine]

Caut doar sa fie identice, sa functioneze corect si sa fie ieftine, de preferat din Bucuresti ca sa putem rezolva rapid.

Am rugamintea sa-mi spuneti modelul exact, ca sa pot verifica specificatiile.

Contact aici, PM, 0734.157.267

razvanutzu4ever 05-11-11 08:57

Re: Cumpar 2 x 8 inch
 
salut , te pot ajuta eu.
2buc pe 3 cai Magnat LS 203 , se aud super bine , pret 1,8mil.

http://www.amazon.de/Magnat-203-3-We.../dp/B0000D85SN

tracks 05-11-11 15:43

Re: Cumpar 2 x 8 inch
 
Mersi de oferta, dar suntem pe forum de subwoofer-e, deci asta caut si eu. Nu-mi trebuie coaxiale.

ReLLaXX 07-11-11 21:05

Re: Cumpar 2 x 8 inch
 
Buget disponibil?

tracks 08-11-11 03:10

Re: Cumpar 2 x 8 inch
 
Buget foarte restrans :D Am doua incinte mici de 8" si vroiam ceva ieftinache. La o adica exista variantele:

http://www.***********/produse/Subwo...nium/GZTW_20T/
http://www.***********/produse/Subwo...o/JBL/GTO_804/

Dar nu voi face mare lucru cu ele, asa ca vreau ceva cat mai ieftin. Deci, sa zicem maxim 200 lei, avand in vedere ca in banii astia am luat 2 x 8w3v3-4 noi.


All times are GMT +2. The time now is 22:46.

- Copyright 2026 4Tuning