Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 5230 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/286170-vand-nokia-5230-a.html)

MariusMKV 02-11-11 15:24

Vand Nokia 5230
 
2 Attachment(s)
Telefonul este folosit, are urme normale de uzura , il vand deoarece trebuie sa imi prelungesc abonamentul si imi i`au altul.
Pachetul contine telefon , incarcator , casti , card 2GB , cutie cu manual si 3 capace pt spate ( negru , portocaliu si violet )
Vine cu soft GPS Garmin XT cu harta Romaniei 2010 si diferite soft`uri. Bateria tine aproximativ 4 zile , depinde de cat este folosit.
NU SE DA LA SCHIMB CU ABSOLUT NIMIC IAR PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL !!! Cumparatorul achita taxele de transport.
Tel : 0763 686 301
Pret 250 lei

MariusMKV 05-11-11 05:56

Re: Vand Nokia 5230
 
valabil

MariusMKV 07-11-11 05:18

Re: Vand Nokia 5230
 
valabil

MariusMKV 09-11-11 05:44

Re: Vand Nokia 5230
 
valabil

MariusMKV 11-11-11 05:33

Re: Vand Nokia 5230
 
pret 200 lei

MariusMKV 13-11-11 18:13

Re: Vand Nokia 5230
 
Nu vrea nimeni 5230 bun la 200 lei ?!

THUNDER77 13-11-11 18:17

Re: Vand Nokia 5230
 
Probleme in functionare , erori de soft , probleme cu touch-ul sau casca ? Zgarieturi pe ecran ?

MariusMKV 13-11-11 19:45

Re: Vand Nokia 5230
 
Pana in momentul de fata eu nu am avut nici o problema de soft , nu are probleme cu touch`ul sau casca iar zgarieturile de pe ecran sunt cele normale de la folosire. nimic grav

MariusMKV 15-11-11 15:09

Re: Vand Nokia 5230
 
Pana la urmatorul BUMP pretul este de 200 lei , apoi revine la 250

MariusMKV 16-11-11 21:32

Re: Vand Nokia 5230
 
Vandut , se poate inchide
Multumesc 4T


All times are GMT +2. The time now is 14:43.

- Copyright 2026 4Tuning