![]() |
Vand Nokia 5230
2 Attachment(s)
Telefonul este folosit, are urme normale de uzura , il vand deoarece trebuie sa imi prelungesc abonamentul si imi i`au altul.
Pachetul contine telefon , incarcator , casti , card 2GB , cutie cu manual si 3 capace pt spate ( negru , portocaliu si violet ) Vine cu soft GPS Garmin XT cu harta Romaniei 2010 si diferite soft`uri. Bateria tine aproximativ 4 zile , depinde de cat este folosit. NU SE DA LA SCHIMB CU ABSOLUT NIMIC IAR PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL !!! Cumparatorul achita taxele de transport. Tel : 0763 686 301 Pret 250 lei |
Re: Vand Nokia 5230
valabil
|
Re: Vand Nokia 5230
valabil
|
Re: Vand Nokia 5230
valabil
|
Re: Vand Nokia 5230
pret 200 lei
|
Re: Vand Nokia 5230
Nu vrea nimeni 5230 bun la 200 lei ?!
|
Re: Vand Nokia 5230
Probleme in functionare , erori de soft , probleme cu touch-ul sau casca ? Zgarieturi pe ecran ?
|
Re: Vand Nokia 5230
Pana in momentul de fata eu nu am avut nici o problema de soft , nu are probleme cu touch`ul sau casca iar zgarieturile de pe ecran sunt cele normale de la folosire. nimic grav
|
Re: Vand Nokia 5230
Pana la urmatorul BUMP pretul este de 200 lei , apoi revine la 250
|
Re: Vand Nokia 5230
Vandut , se poate inchide
Multumesc 4T |
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning