Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Colectie de surprize (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/286138-colectie-surprize.html)

model collector 02-11-11 12:03

Colectie de surprize
 
10 Attachment(s)
Am inceput sa colectionez acum 20 de ani. Odata cu disparitia gumei Turbo originale m-am lasat, apoi am reinceput sa caut ceea ce imi lipsea acum 2 ani. Am multe tipuri, dar in principal ma intereseaza Turbo, Bombibom.

Au participat la intregirea colectiilor mele cativa membrii deosebiti carora tin sa le multumesc din nou: Costi-2010, The Ovy, Radu_bv

Ca sa va faceti o idee:

Attachment 2208688

Attachment 2208689

Attachment 2208690

Attachment 2208691

Attachment 2208692

Attachment 2208693

Attachment 2208694

Attachment 2208695

Attachment 2208696

Plus cateva cutii cu dubluri...

Attachment 2208697

bobo-wow 02-11-11 15:04

Re: Colectie de surprize
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4685658)
Am inceput sa colectionez acum 20 de ani. Odata cu disparitia gumei Turbo originale m-am lasat, apoi am reinceput sa caut ceea ce imi lipsea acum 2 ani. Am multe tipuri, dar in principal ma intereseaza Turbo, Bombibom.

Au participat la intregirea colectiilor mele cativa membrii deosebiti carora tin sa le multumesc din nou: Costi-2010, The Ovy, Radu_bv

Ca sa va faceti o idee:

Attachment 2208688

Attachment 2208689

Attachment 2208690

Attachment 2208691

Attachment 2208692

Attachment 2208693

Attachment 2208694

Attachment 2208695

Attachment 2208696

Plus cateva cutii cu dubluri...

Attachment 2208697


Wow foarte frumoase si eu aveam cand eram mic o gramada dar le-am stricat sau aruncat.Acum parca imi pare rau dar hai cu mai mult pozele domnule.

model collector 02-11-11 16:02

Re: Colectie de surprize
 
Voi mai pune poze si cu celelalte serii.

FED express 02-11-11 18:21

Re: Colectie de surprize
 
Ce faine is :shock:
Interesanta colectie.M-am apucat si eu de curand sa adun vederi.Mi-ar trebui si mie ceva de genul acelor caiete cu foi din acelea cum ai pentru surprize (seamana cu niste clasoare) in care sa-mi pun si eu "cartoanele".Pacat ca nu prea stiu pe unde sa caut sau cum sa fac rost...

model collector 02-11-11 20:28

Re: Colectie de surprize
 
Chiar clasoare sunt, pentru timbre.

2010 06-11-11 13:18

Re: Colectie de surprize
 
cu mare placere mane, daca mai gasesc la tine vin toate...

precu 08-01-12 14:52

Re: Colectie de surprize
 
Ce amintiri...eu foarte scurt timp le-am prins....Foarta frumoasa colectie! :)


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning