Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare Auto (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto.html)
-   -   Vand boxe infinity 6510cs (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto/285968-vand-boxe-infinity-6510cs.html)

smarius20 01-11-11 13:33

Vand boxe infinity 6510cs
 
Vand un sistem de boxe infinity 6510 cs,sunt folosite ,dar in stare buna.Pretul este de 160 lei negociabil.
Contact:Marius 0724.819.108 bucuresti

Alfa 155 01-11-11 19:46

Re: Vand boxe infinity 6510cs
 
Au ajuns la mine . Difuzoarele s tweeterele se aud bine , mai putin filtrele care sunt prajite , atat bobinele cat si condensatorii .

Una peste alta la 140ron zic eu ca este bine , doar ca era frumos sa se specifice defectul .

smarius20 02-11-11 11:39

Re: Vand boxe infinity 6510cs
 
Imi cer scuze,dar nu am stiut de acest defect.Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning