Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   COMUNICAT OFICIAL LEGAL RACING (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/2859-comunicat-oficial-legal-racing.html)

F_L_R 23-12-04 01:00

-Ha ha ha !!!!! ce tare!!!!!!! noi nu am auzit de ei!!!!!!!!!
-Si daca am auzit ......tot nu am auzit!!!!!!!
-Chiar nu ma intereseaza ce apare .......daca apare gresit de la inceput cred ca gresit va dispare!!!!!!!!!!!!

felix 23-12-04 08:25

cluburi
 

E foarte posibil sa apara, au mai fost si altii care au avut entuziasm de inceput dupa care inmormantare.
Lasa-i sa ia viteza, or sa treaca pe langa curse ca trenul prin gara.
Initiativele noi merita incurajate, sa fim totusi realisti ca altfel avem probleme.

maibunu 23-12-04 08:29

MI SE PARE CORECT !!!!

cozo 25-12-04 04:19

:twisted: bai e naspa situatia. Ce draq facem?? Ne intoarcem la strazile drepte???
sa-mi ziceti shi mie cam pe unde va alergatzi ca poate vin shi eu cu carutza mea.

maibunu 25-12-04 06:06

IN GENERAL PE LA UDRISTE PRIN FATZA SAU DE LA STOP PE STEFAN CEL MARE DE LA STADIONUL DINAMO INSPRE OBOR !!!!!

RX-8 08-01-05 21:05

LR & NSL au pus bazele curselor legale si pentru asta trebuie respectati. Daca ei au motive sa faca pauza un an fara sa dea prea multe explicatii atunci trebuie sa le respectam decizia si sa fim alaturi de ei. Ganditi-va ca ei au organizat aceste curse din pasiune, nu pentru bani. Imi amintesc si acum o cursa de la Vitan unde a castigat un membru LR cateva curse si a refuzat premiul din partea sponsorilor, desi castigase cinstit si i se cuvenea. Acest respect nu o sa il primiti din partea unora care cauta imbogatire peste noapte de pe urma voastra. Si stati linistiti, ca niste impatimiti ca NSL_Florica si Sebastian nu stau degeaba. Ei vor organiza pentru voi cele mai tari curse.

SEBASTIAN 18-01-05 12:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RX-8\"
LR & NSL au pus bazele curselor legale si pentru asta trebuie respectati. Daca ei au motive sa faca pauza un an fara sa dea prea multe explicatii atunci trebuie sa le respectam decizia si sa fim alaturi de ei. Ganditi-va ca ei au organizat aceste curse din pasiune, nu pentru bani. Imi amintesc si acum o cursa de la Vitan unde a castigat un membru LR cateva curse si a refuzat premiul din partea sponsorilor, desi castigase cinstit si i se cuvenea. Acest respect nu o sa il primiti din partea unora care cauta imbogatire peste noapte de pe urma voastra. Si stati linistiti, ca niste impatimiti ca NSL_Florica si Sebastian nu stau degeaba. Ei vor organiza pentru voi cele mai tari curse.


Cred ca ai informatii pe care nu le putem garanta.

ffocus 18-01-05 13:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"RX-8\"
LR & NSL au pus bazele curselor legale si pentru asta trebuie respectati. Daca ei au motive sa faca pauza un an fara sa dea prea multe explicatii atunci trebuie sa le respectam decizia si sa fim alaturi de ei. Ganditi-va ca ei au organizat aceste curse din pasiune, nu pentru bani. Imi amintesc si acum o cursa de la Vitan unde a castigat un membru LR cateva curse si a refuzat premiul din partea sponsorilor, desi castigase cinstit si i se cuvenea. Acest respect nu o sa il primiti din partea unora care cauta imbogatire peste noapte de pe urma voastra. Si stati linistiti, ca niste impatimiti ca NSL_Florica si Sebastian nu stau degeaba. Ei vor organiza pentru voi cele mai tari curse.


Cred ca ai informatii pe care nu le putem garanta.

...dar nici infirma...cred eu :roll:

D_M_X 19-01-05 20:18

Treaba e naspa daca nu se ocupa cineva sa faca demersuri sa se inceapa sezonu de liniute ca in cta ne-am saturat sa le tot dam pe strada si sa ne luam amenzi...respect

Speedy_Pustiu 25-01-05 18:58

Am si eu un cuvant de spus!!!!! Sunt Speedy_Pustiu am 16 ani si Nu voi inceta niciodata sa iubesc masinile \"nervoase\"si frumoase!!!! 8)

SEBASTIAN 27-01-05 09:11

LEGAL RACING
 
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5153


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2024 4Tuning