![]() |
condensator
pot sa trag un fir de alimentare de la baterie pana in condensator iar din condensator sa ies cu doua fire de alimentare pt doua statii?
|
Re: condensator
dappp......
|
Re: condensator
iar masa se poate lega oriunde pe tabla masini?cand motorul este oprit condensatorul mai indica tensiunea sau are si el un intrerupator ceva cum functioneaza?
|
Re: condensator
masa se poate lega de pe un punct solid de pe caroserie....
depinde de condensator... la unele se aprinde display-ul automat... la altele tre sa dai un + pe un fir.. |
Re: condensator
eu ma refeream la faptul ca acel condensator trebuie sa se opreasca si el ca statia nu? de exemplu statia are REMOTE care atunci cand se stinge casetofonu' se stinge si statia automat. se opeste si el la fel?
|
Re: condensator
Condensatorul nu are cum sa se opreasca...se opreste display-ul care e ( daca e.. ) pe condensator.
|
Re: condensator
aha deci doar dispalilul se opreste restul nu are nici o treaba?! k va multumes pt informatii
|
Re: condensator
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning