Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   un TICO (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/285243-tico.html)

srn_86 27-10-11 20:47

un TICO
 
4 Attachment(s)
simplu, un tico sx, din 96, momentan mai mult stock, mici modificari, levier schimbator scurtat cu 5 cm, jante vopsite alb nu au iesit foarte bine, scrisurile de pe spate sterse(o sa revin cu poze), urmeaza folie sper cat de curant, stalpi colantati, si mai vdm revin cu poze.

tuddor.tsn10 27-10-11 20:55

Re: un TICO
 
Bine ai venit! Frumoasa masinuta.

srn_86 28-10-11 15:45

Re: un TICO
 
3 Attachment(s)
ms ms, cateva poze noi, n-am apucat sa o spal ca stau mai prost cu efortul fizic

srn_86 29-10-11 16:08

Re: un TICO
 
1 Attachment(s)
inca o poza, cine stie cat m-ar costa certificatul de autenticitate, ca tre sa o inscriu?

promiseland 29-10-11 17:02

Re: un TICO
 
Quote:

Originally Posted by srn_86 (Post 4677175)
inca o poza, cine stie cat m-ar costa certificatul de autenticitate, ca tre sa o inscriu?

"Certificarea autenticitatii vehiculului-85,48lei fara TVA"
"Completare modificari in CIV-10,97lei fara TVA"

Atat am platit eu ieri la RAR-Grivita.in cazul tau nu este nevoie sa platesti si pentru "completare modificari in CIV"(eu am platit pentru schimbare de culoare).la politie cand mergi incearca sa fii printre primii,in caz contrar vei avea de asteptat de iti ies peri albi.

srn_86 29-10-11 19:55

Re: un TICO
 
ms, sper sa nu depaseasca 150 ron

srn_86 31-10-11 15:55

Re: un TICO
 
are cineva autocolant negru mat de vanzare?

srn_86 05-11-11 17:46

Re: un TICO
 
8 Attachment(s)
a primit si numere


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning