Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   URGENT!!!!! (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/285045-urgent.html)

maxfzr 26-10-11 19:19

URGENT!!!!!
 
Maine am si eu programat rarul pentru un golf 3 1.6 fara clima. as fi interesat daca se merita sa fac si deprecieri si care ati mai inscris golf 3 cam cat a fost taxa si cand. o eventuala presupunere cu privire la pretul care v-a fi pentru inscris cu/fara deprecieri ar fi foarte utila. multumesc frumos

Flaviu-Daniel 27-10-11 15:51

Re: URGENT!!!!!
 
ma cel mai bine pui mana pe un telefon si suni la RAR si iti da toate detaliile daca se mai face depreciere sau nu ca asa fiecare vorbeste din ce aude si bineinteles ca daca se mai face depreciere sa o faci si tu...


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning