![]() |
Machete in lucru - coshco
2 Attachment(s)
incerc sa transform dacia de la deagostini ..................
|
re: Machete in lucru - coshco
salut zimi si mie te rog cum ai scos banda aia cu CASTROL si cea cu michelin?
|
re: Machete in lucru - coshco
salut .sunt colantele de la alte machete
mai bine zis , sunt autocolante din acelea pe folie care se dezlipesc in apa |
re: Machete in lucru - coshco
proaste tare stergatoarele alea...vad ca si la tine unu a disparut;))
|
re: Machete in lucru - coshco
l-am rupt din greseala
incerc sa-l lipesc la loc. la fel si oglinda |
re: Machete in lucru - coshco
oricum un proiect reusit dupa parerea mea;))
|
re: Machete in lucru - coshco
revin cu toate detaliile si cu poze noi . este in stadiul final
|
re: Machete in lucru - coshco
foarte frumoasa.
La cati tuneaza daci pe aici nici unu nu sa gasit sa schimbe culoarea? Sa fiu eu primu? |
Re: Machete in lucru - coshco
initial am vrut sa-i schimb culoarea (chiar in atelierul de vopsitorie) , insa mi-a spus cineva , ca fiind la o scara asa mica , vor fi acoperite majoritatea liniilor de contur (usi , capota , portbagaj )
cand am desfacut-o am vazut ca puteam sa -i desfac si geamurile |
Re: Machete in lucru - coshco
Quote:
Tocmai dasta incerc eu sa vada daca iese + ca am si 3 acasa:)) |
Re: Machete in lucru - coshco
3 Attachment(s)
ASADARRRRRRRRR
Hai sa dau si descrierile necesare am luat una bucata Dacia 1300 ce-mi veni ? impreuna cu alti doi colegi sandilai....... beluloidu si malastauru - hai s-o facem de rally okeyyyyyyyyyyyyy |
Re: Machete in lucru - coshco
si-apuca-te de ia de pe un mitz evo 6 - rollcage-ul
dupa aceea chinuie-te de desfa suruburile care prind caroseria (sunt triunghiulare si nu gaseam surubelnita ) am vazut ca rotile de pe Dacie nu au nici o treaba cu rally in initial le-am luat tot de pe evo (dar erau cam mari) , asa ca le-am pus pe cele care sunt acum , dar o sa le schimb |
Re: Machete in lucru - coshco
3 Attachment(s)
ceva poze
|
Re: Machete in lucru - coshco
1 Attachment(s)
Am rămas uimit și profund impresionat de ceea ce ți-a ieșit și poza asta. :dance:
|
Re: Machete in lucru - coshco
another one:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning