![]() |
E46 negrutza mea
8 Attachment(s)
Salutare uite sa imi prezint si eu masinutza pe care o ador :X
BMW 320D 136 de ponei an: Aprilie 2000 Dotari nu mai spun ca nu vad rostul las pozele sa vorbeasca Dupa ce o sa o trec p nume si o sa ii iau numere de sibiu ,Planuri de viitor: Sa o aranjez tehnic dupa care: Badboy look Grila neagra neaparat Jante cu buza 17 sau 18 Subwoofer + statie O vopsea ca saraca e toata patata si cam atat pana rezolv cele enumerate POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE: PS: IUBITI SI CAINI VAGABONZI |
re: E46 negrutza mea
Nici o parere ? :( trist
|
re: E46 negrutza mea
Dragut..... si cat ai dat pe ea ? Sau nah parintii...
|
re: E46 negrutza mea
initial a fost 5200 dar am gasit niste bube minore ma rog pe final masina a costat 4900E
|
re: E46 negrutza mea
In primul rand felicitari pentru achizitie, sa ai parte de ea fara evenimente nedorite.
Pe partea de modificari, vad ca ai un plan de atac bine stabilit, insa, cum ai zis si tu, partea tehnica are prioritate. La interior un volan M ar da bine(cu comenzi, bineinteles), scaune sport vad ca ai;), nuca schimbator M, inele crom ceasuri bord, navigatie Dynavin... La exterior pachet M tech 1 sau 2, jante de 17 sunt cam suficient pentru drumurile noastre, eleron portbagaj M, semnale fumurii+stopuri led, etc, Cu bad boy-ul nu sint impacat dar daca il faci, fa-l discret, nu pe jumatate de far ca arata rau... Foarte frumos e34-le, il tot vad prin Selimbar. Cam asa ar cam trebui sa arate orice BMW de 20 de ani... |
re: E46 negrutza mea
Inca un bmw din sibiu la masina meaa :) Daca ti-ai prezentat-o aici imediat dupa ce ai luat-o inseamna ca chiar ai planuri mari cu ea. Frumoasa achizitia, in special interiorul e destul de ok.. La exterior nu zice wow deloc pe moment, insa cu un set de jante tari si pachetul M full, s-ar schimba instant. Succes!
|
re: E46 negrutza mea
Daci_84: in primul rand multumesc , nu stiu ce sa zic in legatura cu Mpachet sincer imi place ft mult cum arata simpla (si asa e destul de joasa mai pun si alea in 1 luna nu le mai am), badboy-ul o sa fie finut , iar in legatura cu jantele cu astea o sa mearga iarna asta :D pe la primavara o sa primeasca jante noi . suna interesant cu stopurile vopsite dar nu stiu ce sa zic nu vreau sa fie doar o pata neagra pe drum daca intelegi c spun ...
Nosfer: Planuri sunt banuti sa fie :D, da intradevar interiorul e ok niste zgaraieturi ici colo dar asta este totusi are 11 ani masina .... Eu zic si din ce am vazut ca intoarce destule priviri si cum e acuma(ma rog nu luam in considerare micile defecte vizuale , ma refer la vopsea) pentru mine este mai mult de cat puteam sa cer imi place foarte mult si incerc sa o las cat mai clean nu imi trebe WOW. :X |
re: E46 negrutza mea
2 Attachment(s)
Quote:
|
re: E46 negrutza mea
Mhm da arata chear bine sunt trecute pe lista :)) la ce pret sunt asa niste stopuri ai idee ?
|
re: E46 negrutza mea
Quote:
|
re: E46 negrutza mea
Vedem dupa ce o pun la punct tehnic , azi am luat placutele de frana (Fata) ........ ai si vazut-o astazi :))
|
re: E46 negrutza mea
Tocmai am schimbat placutele de frana erau dezastru celelalte .... urmeaza sudatul tobei revin cu poze :D
|
re: E46 negrutza mea
4 Attachment(s)
Cateva poze :D
|
re: E46 negrutza mea
salut, vad ca iti prezinti masina si pe forum, ma bucur, tiam spus si fata in fata si iti spun si aici, nu te grabi cu nicio modificare care vrei sa io aduci, gandeste de 2 ori, si fa odata, sa nu iti para rau,iao incet, ai o baza foarte buna de inceput ...pana iesi din iarna incearca sa te acomodezi cu ea si sa fie totul ok la partea tehnica, apoi la primavara incepi sa lucrezi la exterior ... :) multa bafta ,nervi, si banuti ... :)
|
re: E46 negrutza mea
Asta si fac iarna asta nu o sa primeasca nimica la exterior doar tehnic sa fie bibilita din primavara incet incet sper sa o fac cum am eu in minte :P ,banutzi sa fie ca nervi oricum iti faci :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning