Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Iphone 4 si 3G (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/283761-vand-iphone-4-3g.html)

BogdanE46 18-10-11 20:22

Vand Iphone 4 si 3G
 
1)Vand Iphone 4 32GB..telefonul este codat Orange Ro..functioneaza perfect..arata foarte bine 9.5/10..vine alaturi de incarcator si cablu de date.Pretul pt schimburi este mai mare.

2)Vand Iphone 3G 16GB Neverlocked..culoare alba...telefonul arata bine 8.5/10..are folie pe ecran..are soft 3.13 ..se poate face update la orice versiune..telefonul nu se blocheaza.

-telefon
-incarcator
-cablu de date
-husa Prestigio

Pret Iphone 4 - 1399 RON
Iphone 3G - 599 RON

Contact 0760.892.740

BogdanE46 19-10-11 20:11

Re: Vand Iphone 4 si 3G
 
Iphone 4 32GB - vandut

valabil 3g ..pret usor discutabil

BogdanE46 21-10-11 09:31

Re: Vand Iphone 4 si 3G
 
Iphone 3G 16GB Neverlocked pret nou 580 RON

mihaineb 22-10-11 08:18

Re: Vand Iphone 4 si 3G
 
Salut te intereseaza iphone 3g-ul la schimb cu nokia 5800 XM telefonul arata impecabil,card 8gb navigatie garmin. stima

BogdanE46 22-10-11 10:09

Re: Vand Iphone 4 si 3G
 
s-a vandut 3g-u topic close


All times are GMT +2. The time now is 05:37.

- Copyright 2026 4Tuning