Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N82 Impecabil (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/283751-vand-nokia-n82-impecabil.html)

Rey91 18-10-11 19:49

Vand Nokia N82 Impecabil
 
3 Attachment(s)
Vand Nokia N82 Silver - 380 lei - negociabil in limita bunului simt!

- tel.: 0723.96.82.45
- pachetul este complet
- telefonul este intr-o stare impecabila...estetic 9,7/10, fuctional 10/10
- pachetul este format din:
...cablu date
...incarcator
...hands-free+buretei
...manuale+CD
...card 2GB
...husa aftermarket
- pt. cunoasterea tuturor detaliilor si capacitatile telefonului vizitati =GsmArena.com=
- ca o mica introducere, benefiziaza de camera foto 5MP cu lentile Carl Zeiss si Xenon Flash (nu led flash). WiFi, GPS, difuzoare stereo, filmarea se face pe 30 fps (in comparatie cu majoritatea unde se face la 15 sau 20 fps), senzor accelerometru pt auto-rotare...etc.


PRET : 380
TEL : 0723 96 82 45

Rey91 19-10-11 19:24

Re: Vand Nokia N82 Impecabil
 
up...

markizu 19-10-11 20:59

Re: Vand Nokia N82 Impecabil
 
ofer 350
unde pot sa-l vad ...
poti sa imi spui ce soft are acum ..doar seria aia care apare
mersi

Rey91 20-10-11 08:24

Re: Vand Nokia N82 Impecabil
 
Ai pm

Rey91 20-10-11 21:21

Re: Vand Nokia N82 Impecabil
 
Rezervat...

Rey91 21-10-11 13:00

Re: Vand Nokia N82 Impecabil
 
Vandut!


All times are GMT +2. The time now is 12:43.

- Copyright 2026 4Tuning