![]() |
ce ati primit de mosh nicolae?
incep eu: un ceas si o pereche de bootzi :dance:
|
Un Christian Dior- Addict si 2 amenzi de radar. :lol: :lol:
|
Am primit : haine (blugi , hanorac , geaca) , dulciuri (bomboane,ciocolata etc) si bani
|
Un telefon, haine (luate de mine adica), si un portofel.
PEACE :peace: |
o nuia... cu o funda mare, rosie :cry: :cry: :cry:
|
eu doar funda ... nu stiu ce era agatat de ea .. pesemne ca m-am trezit prea tarziu
|
:D un set de 2 cani si o inimioara in :oops: mijloc si`un ratzoi di plush :lol:
|
eu, niste pm de pe la voi.... :lol:
|
Un bilet de loto cu 6 numere pe doua variante!!!
|
de la mosh nicolae am primit un shoot in *oae..... :( toate prostiile de pe lume am primit azi , as usual ...
|
Eu nu am primit nimik, e adevarata faza ca baietii rai nu primesc nimik. :cry: :cry:
P.S Nici nu ma asteptam sa primesc, asta e mergi pe calea pe care ai ales-o. |
Un plin de benzina :lol: ...eu sunt multumit... :lol:
|
E cu voi a fost darnic dar cu mine a fost cam rau a trimiso pe fost prietena care avea chieia de la mine de acasa si a puso sa se culce cu mine in pat dar eu am ignorat cadoul de la mos nicolae si am dormit in continuare!!!
|
un 6260 :wink: clothes as usually..si..cateva reproshuri de la profi :D
|
un ceas de ala in forma de disc de frana... dulciuri... note de plata... :roll:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:01. |
- Copyright 2026 4Tuning