Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Cumpar cd player auto (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/283014-cumpar-cd-player-auto.html)

idbaghera 14-10-11 16:06

Cumpar cd player auto
 
Cumpar cd-player auto, obligatoriu mp3, bonus daca are si bluetooth.
Ma intereseaza numai Alpine, sau Pioneer, sa nu arate foarte bine, fara zgarieturi/defecte.
Sunt din Constanta, pot oferi intre 300-400 ron ( cheltuielile de transport incluse), sau un player Pioneer DEH3900MP (pret vanzare 150 ron numai dupa/daca se achizitioneaza alt player) + diferenta.
Astept oferte aici pe thread sau PM.
Evaluati-va singuri produsele si spuneti diferenta ceruta.

Yulllll 14-10-11 17:03

Re: Cumpar cd player auto
 
Pioneer deh 2300 UBB la 250..asta e ultimul pret ...vreau upgrade!!!!STIMA

idbaghera 14-10-11 17:48

Re: Cumpar cd player auto
 
Multumesc de oferta, era perfect daca era deh2300UB, nu imi place albastru ala la display, mai caut

P.S Culorile pot fi pe alb, albastru sau rosu, va fi montat pe un golf4 .

Yulllll 14-10-11 18:27

Re: Cumpar cd player auto
 
ok..bafta..

alex.p7m 18-10-11 22:21

Re: Cumpar cd player auto
 
alpine 9874r? 350 lei ?
0764944033 sau alex_p7m
vand ptr ca trec la un dvd :D :lol::D
pachet complet full la cutie nota 10/10 arata impecabil :D

idbaghera 19-10-11 14:36

Re: Cumpar cd player auto
 
Multumesc de oferta, insa a venit prea tarziu, mi-am achizitionat unul nou.
Se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning